Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudok tenni hogy ne...

Mit tudok tenni hogy ne legyen ilyen ciki?

Figyelt kérdés

Panel lakásban lakunk két testvéremmel és a szüleimmel.


Tesóim 14 és 16 évesek, én 18.5 vagyok.

Külön szobában vagyunk, de át szoktak jönni hozzám állandóan, mert nálam van a ruhás szekrény.

Csak igy lehetett megoldani a szűk helyek miatt.

Meg alapból is állandóan járkálnak hozzám, hogy segitsek nekik valamiben.


Meztelenül alszom, lepedő alatt.

És amire felkelek, 99% hogy kitakaróztam és meztelenül látnak a testvéreim.

Egyszerűen tényleg csak igy tudok elaludni, brutál meleg van, és csak igy kényelmes.


Mikor felkelek, és ha ott vannak akkor meg azon röhögnek hogy áll a far...

Elhiszem hogy nekik érdekes ez a téma, viszont nagyon idegesitő hogy állandóan járkálnak.


Főleg most hogy lakásfelújitás van és kiszedték a régi ajtókat és pokrócok vannak fenn, még legalább 1 hónapig.


És mikor végzem a dolgomat (önkielégités) még akkor is bejönnek.

Pedig megbeszéltük már 1000x hogy este 10 és reggel 7 között alvás van, nincs járkálás.

De ők még hajnalban is bejönnek hogy keressenek valamit.


Mit tegyek?



2020. júl. 5. 13:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
80%
Azt meg ritka tirpákságnak tartom, hogy nem vagy képes parancsolni magadnak. Nem igaz, hogy nem lehet úgy húzódni a kukidat, mikor egyedül vagy.
2020. júl. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
94%
Akkor most mit vársz tőlünk? Helyetted nem tudjuk ezt megbeszélni a szüleiddel vagy megnevelni a testvéreidet. Csinálj mindent ugyanígy akkor és viseld el, hogy ciki. Én biztos inkább tűrném a meleget, mint hogy a húgaim az álló pöcsömet nézegessék. Wcn sincs ajtó, hogy ott kiverd? El se hiszem már ezeket a problémáidat.
2020. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

11-es

Mondom hogy soha sem vagyok egyedül, állandóan itthon vannak.


12-es

Mondom hogy leszedték az összes ajtót, a bejáratin kivül.

Tehát ott sincs ajtó.

2020. júl. 5. 14:27
 14/39 anonim ***** válasza:
80%
Arra miért nem válaszolsz, miért kell a takaró, miért nem jó egy póló meg boxer?
2020. júl. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
93%
Basszus, vegyél már fel egy gatyát alváshoz, nem hiszem, hogy ezen múlik, mennyire lesz meleged. Amíg nincsenek ajtók, addig bírd ki önkielégítés nélkül. Egyáltalán hogy tudod élvezni, ha bárki bármikor beléphet?!
2020. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
94%
Nem teljes megoldás,de hogy legalább legyen egy kis "határ" akassz fel az ajtó helyere egy hosszú plédet vagy tolj egy asztalt/szekrényt a szobád bejáratához,hogy legalább egy kis magánszférád legyen. A tesóid meg este vegyék ki a holmijukat a szekrényből. Eleg gáu,hogy ezt tizeneves fejjel nem fogjak fel.
2020. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

/=Arra miért nem válaszolsz, miért kell a takaró, miért nem jó egy póló meg boxer?

30 fokban én nem tudok elaludni ruhában.


/=Amíg nincsenek ajtók, addig bírd ki önkielégítés nélkül.

Könnyű mondani, de én egy napig sem birom ki. :(

2020. júl. 5. 14:45
 18/39 anonim ***** válasza:
88%

kamu, hülye kérdés.

simán megoldható lenne egy gatyával, meg a 2 húg fenékbe billentésével. helyette itt (is) vered magadat...

2020. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
93%
Ruhában nem, takaróval igen? Mennyivel melegebb egy boxeralsó egy takarónál????
2020. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem addig csináljanak a szüleid amig rosszabb nem lesz. Ismerek olyan férfit aki kb 2O éves koráig a lány testvérével élt egy szobában. Hiába költözött el soha nem ment neki a szex mert a merevedeset is szegyelte .
2020. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!