Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám elfelejtette a névnapom...

Apukám elfelejtette a névnapomat. Hogy mondjam el neki, hogy ne legyen ciki?

Figyelt kérdés
Ilyen még sosem fordult elő és nagyon bánt. nem értem, hogy felejthette el.

2015. jún. 15. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Vannak stresszesebb időszakok pl. munkahely miatt, amikor szétszórtabb az ember. Lehet, hogy "csak" emiatt felejtette el.


Egyébként meg meséld el neki, hogy milyen ajándékot kaptál pl. az osztálytársaidtól, barátaidtól, erről eszébe fog jutni, hogy volt névnapod!

2015. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Miért kell elmondani Neki?
2015. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos mi férfiak nagyon gyengék vagyunk a dátumokban. Bocsásd meg neki! Ejtsd egy megjegyzést, hogy valakitől milyen szép ajándékot kaptál a névnapodra. Ha kiderül biztosan kárpótolni fog.

Egyébként én ugyanígy jártam a nejem névnapjával, de kétszer akkora ajándékot vettem kárpótlásul.

2015. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már utalgattam neki, hogy kitől mit kaptam és nem jutott eszébe.

Hogyhogy miért kell elmondani? A saját apám elfelejtette a névnapomat.

Nem sokára az ő névnapja lesz, milyen kis trükköt találjak ki?

2015. jún. 15. 11:03
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Talán próbáld meg azt, hogy "Apu mi lenne ha most egybe tartanánk meg a névnapunkat?" mármint ha nem olyan nagy az eltérés a 2 névnap között :D
2015. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Én örülök, ha a +-1 hónap eltéréssel eszébe jut a szülinapom, névnapom alkalmából szerintem utoljára 10 éves koromban köszönthetett fel, akkor is azért mert anyával együtt köszöntöttek :)


Azonban nem haragszom rá, nekem is ugyanilyen szörnyű a dátummemóriám. A saját névnapomat sem tudom, nem hogy másokét :)


Ne haragudj rá, férfiból van! Ha akarod akkor köszöntsd fel névnapján, ha nem akarod akkor ne, de semmiképp se bántsd meg, főleg aznap.

2015. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez jó :D Köszi a tippet!
2015. jún. 15. 11:21
 8/13 anonim ***** válasza:
6%

Elfelejtette a névnapod?

Semmi nem történt ugye szóval nem halt meg se te, se ő.

Névnapnak semmi értelme csak van.

Én a sajátomat nem tudom mikor van... egy jó kis marketing ötlet hogy mindig tudj mit venni a másiknak vagy számon kérni tőle:)

2015. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

Úristen, mit hisztizel?! Semmi okod nincsen rá... mert TE még SOHA SEMMIT nem felejtettél el.


Nem kell megmondani neki semmit, nem kell számon kérni. Az én lányom lennél, ki is nevetnélek, hogy ilyen miatt picsogsz.

Nevetséges vagy!

2015. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%
De ugye azt nem mondod, hogy emiatt szomoru vagy? Ez csak egy atlagos nap, mas orszagban nem is unneplik, meglehet, azt se tudjak (nem tudom milyen nevnap van ma), hogy letezik ilyen nev.
2015. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!