Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet, hogy van egy eltitkolt...

Lehet, hogy van egy eltitkolt féltestvérem. Hogy tudjam meg az igazságot?17l

Figyelt kérdés

Amikor még apám ivott sokat hallottam a veszekedésüket anyámmal. Kb öt éve megütötte a fülemet egy olyan mondat, amit anyám mondott apámnak, hogy "nem én csináltam gyereket a testvérem párjának". Illetve még az jött le a kontextusból, hogy a gyerek már akkor lett "megcsinálva", amikor én már megvoltam. Szóval gyanús, hogy apám részéről van egy tesóm, illetve régen voltak elejtett mondatai anyámnak felém, hogy nekem nincs testvérem, legalábbis az ő részéről nem.

Hogy tudhatnám meg az igazat, ha ők tuti nem mondják meg? Ha nyomoznék kiderülne és azt sem akarom.


2020. júl. 9. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Kérdezd meg a nagybátyádat. Gondolom ha ez igaz, akkor nincsenek különösebben jóban apáddal. Mondjuk anyád is fura, hogy ezt szépen elnézte apádnak, lehet valamit kissé félreértesz.
2020. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Majd ha rád tartozik, akkor meg fogod tudni, pont időben.
2020. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én megkérdezném nagybátyamat, de sajnos nem ismertem. Plusz ő már nem él. Plusz csak pár éve tudok a létezéséről, mert én csak az egyik fétesójáról tudok, aki nő, és nincsenek jóba. A másik két féltestvére akkortájt halt meg, amikor még kicsi voltam. Állítólag a bátyját szerettem kiskormban, viszont egyáltalán nem emlékszem rá.
2020. júl. 9. 12:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ezt nem hiszem hogy meg fogod tudni.

Nagy valószínűséggel a gyerek sem tud róla és az anyakönyvi kivonatában sem a te apád neve szerepel apaként. Annál többet, mint hogy megkérdezed a szüleidet róla és reménykedsz hogy az igazat mondják ha mondanak valamit és nem csak hisznek valamit, nem tehetsz.

Én véletlenül tudtam meg hogy ki az unokatestvérem apja, mert megláttam a születési anyakönyvi kivonatában a szüleim legjobb barátjának a nevét. Nagynéném egyedül nevelte a gyerekét, az a férfi meg a feleségével közösen nevelte a két saját gyerekét. Az egyik 1 évvel előbb, a másik 1 évvel később született, mint az unokatesóm. Szóval "mintaférj" volt.

2020. júl. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!