Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg ennyire ciki, hogy a...

Tényleg ennyire ciki, hogy a húgaimnak előbb lett barátja, mint nekem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, van két húgom. Az egyik 16, a másik 14. Nekem sosem volt még kapcsolatom, egészen tapasztalatlan vagyok a témában, még nem találtam olyan fiút, akivel el tudnám magam képzelni. Viszont már mindkét húgomnak van barátja, nagyban él szexuális életet stb. Tőlem akartak tanácsot kérni, mint eddig mindenben. Nem tudtam sokat mondani tapasztalatból, mert ugye nincs. Valahogy azóta azt érzem, kevésbé néznek már fel rám. Már nem nagyon kérdeznek engem szinte semmiről, inkább egymással vannak el, kicsit ki lettem közösítve. Elmondtam ezt egy jó barátnőmnek, és szerinte elég gáz, hogy a húgaimnak előbb lett barátja, gyorsan szedjek fel én is valakit. Én meg nem tudom. Nem akarok csak azért összejönni valakivel, hogy végre túl legyek rajta, legyen tapasztalatom, legyen mit mesélnem. Nekem ez nem erről szól. Kicsit rosszul esik a húgaim és a barátnőm véleménye.

2020. júl. 9. 21:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy büszkeség szerintem, ha 14 évesen már nem szűz... Szerintem korai!


Én megkaptam anno 16 évesen, hogy ciki vagyok, mert még szűz vagyok. Nem is fiúztam akkoriban. 21 éves koromig nem történt meg. Csakis szerelemből akartam, hogy történjen. Nem érdekelt ki mit mond!


Tény, hogy azzal beszélik meg jobban a dolgokat, aki szintén átélt ugyanazt vagy hasonlót, de ettől ne érezd magad rosszul. Meg hogy nekik előbb lett pasijuk. Majd neked is lesz! A barátnőd meg igazán "kedves"! Nem ismer téged eléggé? Nem tudja mi a helyzet? Te te vagy és nem más! Úgy cselekszel ahogy jónak látod!

Nagyon fiatal vagy még 18 évesen, hogy ilyen végett leírd magad...

2020. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerek vagy, gondolom óvtak mindentől ezért lettél gátlásosabb. Hasonló cipőben járok (pedig nem 18 éves és nem is lány vagyok). Nem ciki, amúgy meg ez az idősebb több tekintélyt érdemel felfogás is baromság az ő részükről. Lehet lesznek dolgok amiben majd te kérdezed őket. Talán úgy lehetne javítani a viszonyon ha éreznék, hogy egy szinten vagytok és nem muszáj ez a "fel kell nézni rád" dolog
2020. júl. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!