Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy 23 eves batyam,...

Van egy 23 eves batyam, borzasztóan rossz nevelésen esett át és egy borzasztó rossz ember és én is kapok belole sűrűn ,mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szüleim nagyon sok mindent ráhagytak ,mindent megkapott és úgy nőtt fel hogy mindenki és minden neki kedvezzen.Rengetegszer nekem/nekünk jött mèg a mai napig is.

Mindig méreggel teli.Mindig mást hibáztat hogy ő szenved.Ha nincs probléma akkor generálja.A teljes tisztelet és az alázat egyátalàn nincs meg benne.Mindig elkellet néznem neki mindent ha pl: nekem támadt, ne szoljon neki senki nem szabad neki apám nem hiszi el hogy elrontották ha mondok is neki valamit levagyok teremtve hogy én miket mondok a fiárol. Másokat sorol a “bátyámhoz” hogy más gyerekek is vannak akik ilyenek,majd kinövi vagy csak aztmondja nemtud mit tenni.Álandószorongásban és egyre több problémàt okoznak nekem(pánikbetegség ,reflux a gyomoridegtől, álandó öklendezés ,szinte már szociális fobiám is van ,na mindegy nem sajnáltatni akarom magam, egyszeűen nem látom a kiutat ebből a családból.Várom hogy elköltözhessek de az se olyan egyszerű ..egy célom lenne hogy békében élhessek hiába olvastam a sok könyvet a belső harmóniárul (spirituális könyvek) stb ha a körűlmények nem teszik lehetővé hogy a békè utjára tèrjek ,és fejlődést érjek el e spirituális életemben.



2020. júl. 27. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Több spirituális szélhámosságot ne olvass, hanem mozgósítsd az összes ismerőst, hogy munka kellene, olyan, ahol szállás is van, és usgyi.
2020. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, ha tudsz.
2020. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A jövődet tervezd, tanulj, és ne spirituális hülyeségekre bízd a sorsod!


A belső béke nem a spiritualitástól van.

2020. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Jó sok hülyeséget olvasol. Mindenki azt fogja írni, h költözz el. Ezzel most beljebb lettél? Na látod.
2020. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem várok semmit ezektől a könyvektől,szimplán érdekelt a téma, annyit csak hogy nyugodtságban akarok elni
2020. júl. 27. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem más is lehet bátyáddal, amit nem mond el nektek, azért idegbeteg, és rajtatok tőlti ki. Vannak körülötte emberek, van barátnője?
2020. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek a könyvek lelkileg segítenek, erőt adnak neked, akkor olvasd. Viszont a cselekvés is kell, első válaszolóval egyetértek. Ma már egyre több munkahelyen opció a szállás, nézz körbe tényleg szólj másoknak is. Tök őszintén, szerintem itt ennyi amit tehetsz, mást-egyelőre úgy néz ki-nem nagyon. Lehet, hogy a költözésed után megváltozik az egész családi dinamika és elindíthatsz esetleg valamit, de most nem ès ezt sajnos nem is látom változni. Keress arra megoldást, hogy tudnál most a jelenlegi helyzeteddel, körülményeiddel elköltözni. Ne azt lásd, hogy sehogy, hanem keresd a megoldást.
2020. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Albérleti szobát is ki lehet venni már egy nettó 150 ezres fizetésből.
2020. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elköltözök ha 18 leszek
2020. júl. 27. 20:57
 10/11 A kérdező kommentje:
Valakinek van története arról hogyan költözött el ?
2020. júl. 27. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!