Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy 23 eves batyam,...

Van egy 23 eves batyam, borzasztóan rossz nevelésen esett át és egy borzasztó rossz ember és én is kapok belole sűrűn ,mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szüleim nagyon sok mindent ráhagytak ,mindent megkapott és úgy nőtt fel hogy mindenki és minden neki kedvezzen.Rengetegszer nekem/nekünk jött mèg a mai napig is.

Mindig méreggel teli.Mindig mást hibáztat hogy ő szenved.Ha nincs probléma akkor generálja.A teljes tisztelet és az alázat egyátalàn nincs meg benne.Mindig elkellet néznem neki mindent ha pl: nekem támadt, ne szoljon neki senki nem szabad neki apám nem hiszi el hogy elrontották ha mondok is neki valamit levagyok teremtve hogy én miket mondok a fiárol. Másokat sorol a “bátyámhoz” hogy más gyerekek is vannak akik ilyenek,majd kinövi vagy csak aztmondja nemtud mit tenni.Álandószorongásban és egyre több problémàt okoznak nekem(pánikbetegség ,reflux a gyomoridegtől, álandó öklendezés ,szinte már szociális fobiám is van ,na mindegy nem sajnáltatni akarom magam, egyszeűen nem látom a kiutat ebből a családból.Várom hogy elköltözhessek de az se olyan egyszerű ..egy célom lenne hogy békében élhessek hiába olvastam a sok könyvet a belső harmóniárul (spirituális könyvek) stb ha a körűlmények nem teszik lehetővé hogy a békè utjára tèrjek ,és fejlődést érjek el e spirituális életemben.



2020. júl. 27. 16:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy most? Koliba nem tudsz menni esetleg?
2020. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!