Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez rendben van és...

Szerintetek ez rendben van és csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Anyám szerint teljesen normális hogy az öcsém egész nap a gép előtt ül (12 éves). A lakásban meleg van így nyilván ő is izzad. Hetente legfeljebb 2x fürdik, és az utóbbi 4-5 évben egyszer se láttam fogat mosni. Hiába szólok rá hogy fürödjön vagy mosson fogat, anyám megvédi hogy "ez természetes".

Enni szinte nem is eszik, ha meg mégis akkor bundáskenyeret vagy palacsintát.


Engem rettenetesen zavar ez az igénytelenség. Ez tényleg természetes, vagy én reagálom túl?



2020. aug. 12. 20:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
Szerintem nem reagálod túl kicsit sem . Ez egyáltalán nem normális !
2020. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem természetes. Talán ha mondod neki hogy ez így nagyon nem járja, mondd hogy milyen következményei is lehetnek ennek. Pl.: ha nem mos fogat,akkor elrohad,és nagy korára csúnya fogai lesznek, és nem fog tetszeni egy lánynak sem.
2020. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Próbáltam. Nem érdekli. Úgy csinál mintha meg se hallaná.

2020. aug. 12. 20:41
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Elég reménytelen esetnek tűnik. Kitartást!
2020. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül nagyon okos, de valami hihetetlenül igénytelen.

Én sportoltam ennyi idősen, és számomra felfoghatatlan hogy hogy lehet egész nap gépezni, így átfutott az agyamon hogy ez tényleg rendben van mert nekem nem ilyen volt a gyermekkorom.

Vajon meg merjem anyámnak mutatni ezeket a válaszokat? Hátha kicsit ráébred hogy nincs ez rendben.

2020. aug. 12. 21:06
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Hát azért nem egy világprobléma...

Legtöbb gyerek ezt csinálja, én is ezt csináltam.

Meg fog változni remélhetőleg :D

2020. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

kérdező, most nem azért, hogy az öcsédet védjem, de a kamaszfiúk többsége így viselkedik. gép előtt ülnek, nem tusolnak és merő egy kosz a szobájuk.

az én kölkem is ezt csinálta, én is alig bírtam elviselni. pizzán és popcornon élt.

azóta megnőtt (és felnőtt), és teljesen normális ember lett belőle


(mielőtt leszúrnátok..tudom, hogy nem minden kamasz ilyen)


a lányok másképp fejlődnek, ők sokkal hamarabb érnek is.

2020. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Te hány éves vagy?
2020. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 évesen napi 10x mostam kezet és nem tudtam úgy lefeküdni, hogy ne fürödtem volna. Jó én azért ennyire nem voltam kocka, bár volt, hogy napi 7 órát telefonoztam.
2020. aug. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én öcsém már 22, és ugyanez. Egész nap gépezik. Ugyanabban a ruhában ül, eszik, alszik, hetekig. Nem fürdik, nem mos fogat. Hetekig. Az apja tartja el. Sőt, szerinte még vicces is, hogy ennyire büdös. Amíg otthon laktam, és rászoltam az öcsémre, apa mindig megvédte. Hát otthagytam őket, éljenek a bűzben és mocsokban kettesben.
2020. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!