Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez rendben van és...

Szerintetek ez rendben van és csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Anyám szerint teljesen normális hogy az öcsém egész nap a gép előtt ül (12 éves). A lakásban meleg van így nyilván ő is izzad. Hetente legfeljebb 2x fürdik, és az utóbbi 4-5 évben egyszer se láttam fogat mosni. Hiába szólok rá hogy fürödjön vagy mosson fogat, anyám megvédi hogy "ez természetes".

Enni szinte nem is eszik, ha meg mégis akkor bundáskenyeret vagy palacsintát.


Engem rettenetesen zavar ez az igénytelenség. Ez tényleg természetes, vagy én reagálom túl?



2020. aug. 12. 20:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én mostoha fiam 29 éves és 24 éve ül a gép előtt. Görnyedt, púpos, örökké fáj a háta, alig lát már, soha nem volt nője, nincsenek emberi kapcsolatai, nem tud kommunikálni, egy emberi roncs, piszkos, büdös, egy ruhában van 4 hétig. A párom az anyja és bármit merek ez ügyben szólni, az a válasz, hogy ne bántsd őt. Biztosan azért piszkálom, mert nem az én fiam. Aztán pár éve ráhagytam. Tehetetlen vagyok.
2020. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom :c beszélni nem lehet velük? .c
2020. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Oké, hogy kamasz, de enni és tisztálkodni kell, ez alap!
2020. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!