Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normalis az ha, a...

Szerintetek normalis az ha, a baratnom (17)az ocse (14) elott oltozik at ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
ha az öccse ettől nem érzi rosszul magát, akkor igen
2020. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Az se mindegy mit jelent az "átöltözik".

Nővérem előttem is járkál melltartóban és bugyiban. Számunkra teljesen természetes, semmilyen szexuális vagy másmilyen töltete nincs.

Ha már teljesen levetkőzne az egyel "érdekesebb" lenne, mivel szerintem az már bizar lenne.

2020. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Rossz az, aki rosszra gondol... Testvérek, pont, nem kell ebbe semmi többet belelátni.

Persze az más, ha mondjuk a fiút ez zavarja.

2020. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 vantel ***** válasza:
38%

Öccse bögyörgeti közben magát? Vagy elvonul utána? Vagy úgy bámulja? Vagy barátnőd illegeti magát közben?

Bármelyikre igen a válasz akkor gond van.

2020. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Igen.

De mindjárt jön az az idióta perverz troll, aki szerint tök normális begerjedni a saját tesónk látványától és valójában mindenki a saját családtagjaira masztizik...

2020. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Testvérek, együtt nőttek fel. Egy istenverte átöltözésnek normáliséknál semmilyen szexuális töltete nincs.
2020. szept. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Normális. A nevelt lányom (18) és a nevelt fiam (14) is egymás előtt öltöznek át, ha úgy adódik.

Vagy míg az egyik a kádban van, a másik zavartalanul mos fogat mellette, stb.

Nem látnak bele semmit, testvérek, együtt nőttek fel.

f/47

2020. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális. Családtagok előtt nem kell szégyellni egymás meztelen testét. Pont ha szégyelli ezekből alakulnak ki később a gátlások és problémák, hogy nem merünk kendőzetlenül szexuális problémákról és betegségekről beszélni rokonak.
2020. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.Direktben nem öltözködünk egymás előtt de ha a helyzet úgy adja akkor nem szégyenlősködünk.Volt hogy nagyon siettünk és átvettem egy melltartót az öcsém előtt úgy hogy elfordultam.Nem kell ebbe semmit belelátni.Egymásra nyitás is előfordul szerintem mindenhol.
2020. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Utána öltözzön?
2020. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!