Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Mi a véleményetek?

Mit csináljak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A húgom tiszta hülye. Tudom, hogy illetlen ilyet mondani, de tényleg az. 10 éves, szóval próbálom nem olyan komolyan venni, amit mondogatni szokott. Mert folyton azt mondja, hogy olyan rossz az élete. Nekem meg az életledvem elmegy mellette pedig én egy optimista ember vagyok. Nem tudom, hogyan segíthetnék neki.

Elméletileg azért rossz az élete, mert nincs legjobb barátnője. Megőrülök.

Emellett még irigy is rám, mert nekem tökéletes az életem. Pedig nem volt mindig így. De ő nem érti meg, hogy ha rossz az élete, akkor tegyen ellene.

Néha szokott rossz jegyeket kapni, és azért is nyivákol, hogy én milyen jó tanuló vagyok. Egyrészt mert tanulok, másrészt meg odafigyelek az órákon. Ő melyiket csinálja ebből?

Most abban reménykedem, hogy majd kinövi a dolgot.

Szóval ez van. Csak ki kellett írnom magamból. :)



2020. szept. 27. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Most kezd kamaszodni. Ettől függetlenül ne hagyd rá a hülyeségeit.
2020. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben segitenék neki, nem irigy ő, csak gyerek. Neki még nem igazán tudod elmagyarázni a felnőtt dolgokat. Biztosan felnez rád es olyan szeretne lenni mint te.
2020. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiskamasz, kínlódik mert nem találja a helyét. A,i neked "nyivákolás" az részéről segélykiáltás lehet, hogy nem boldogul.
2020. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is mindig ez jár a fejemben, hogy kamaszodik. Ettől függetlenül szokott boldog lenni, de olyat is szokott mondani, hogy bárcsak meghalna. Ahogy tudok segítek neki.
2020. szept. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!