Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rányitottam a bátyámra......

Rányitottam a bátyámra... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 16éves (fiú)vagyok a bátyám 19...

Elég “közvetlen” kapcsolatban vagyunk (szinte ő a legjobb barátom) vagyis csak voltunk...vagyis eddig

Ugyanis a mai nap fent hagytam a szobájába a töltőm, és amikor bementem éppen “magát rendezte”

Azonnal rázártam az ajtót és annyit mondtam hogy “bazmeg, bocsi”

Azóta nem szól hozzám, és kerül

Pl:leültem mellé a kanapéra és amikor beszélgettem vele olyan kínos volt a hangulat

Most mit kéne tennem? Szóljak neki hogy bárkivel előfordulhat vagy mit tegyek?



2020. okt. 23. 22:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%
Hogy itt gyakorin mindenki rányit a tesójára, vagy gyerekére maszti közben... hi-he-tet-len!
2020. okt. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
40%
Verjétek ki együtt és semmi gond.
2020. okt. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Pár nap és majd változik a helyzet.

Ha kicsit enyhíteni akarod a helyzetet, akkor mondd neki, hogy én is szoktam, ne érezd magad kellemetlenül! Inkább bocs, hogy nem kopogtam.

2020. okt. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Feltetelezem kopogas nelkul rontottal be a szobajaba! En inkabb ezt erzem gaznak! A sajat szoba egy intim szfera, ahol mindenki azt csinal amit szeretne, igy a tesod is. Te ezt nem tartottad tiszteletben. A tesod egy tok termeszetes dolgot csinalt, amihez neked semmi kozod, hiaba toltad oda a keped!

Viselkedj ugy, mintha mi sem tortent volna es maskor varj addig, mig nem mondja, hogy SZABAD!

2020. okt. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
29%
11 látom burokban élsz
2020. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem pont, hogy kínosabb lenne, ha felhoznád neki a témát és elkezdenél magyarázkodni, hogy te is szoktad csinálni, stb. A legjobb az lenne, ha elfelejtenéd az egészet, úgy csinálnál, mintha semmi sem történt volna. Beszélgess olyasmiről a bátyáddal, amiről egyébként is beszélnétek, viselkedj vele úgy, ahogy egyébként is tennéd és mostantól kopogj, mielőtt benyitsz valakihez.
2020. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%
15 miért élnék burokban? Mi valahogy meglettünk tanítva, hogy KO-PO-GUNK, és csak azután lépünk be. Vagy nem tudom, miről beszélsz. :)
2020. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez azért nem akkor probléma, előfordul, csak biztos kínos volt a bátyádnak. Legközelebb tényleg inkább kopogj.
2020. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
29%
azért elég nagy probléma ...
2020. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyam ketszer nyitott ram, azthittem mar direkt csinalja.. :D
2020. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!