Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszok a nővéremékre?

Jogosan haragszok a nővéremékre?

Figyelt kérdés

Első gyerekét se én kereszteltem oké nem baj. A másodikra mondta kereszteljem, erre kitalálta hogy mégse, mert a párja nem akarja... Mondom oké...


Erre mamám szól, hogy a kislánynak lesz vasárnap keresztelő.

Én meg csak annyit mondtam, hogy jól van...


Csesztek meghívni,de már nem ez az első, kislány baba bemutatkozóra se hívtak mindent fbról tudok meg engem csak akkor keres ha kell valami.


Annyira nyílván nem jó a viszony,de ha ő keres engem ha pénz kell akkor minimum lenne ilyeneket elmondani.



2020. okt. 25. 15:11
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:

Nem ő keresztel hanem a pap igen tudjuk... Ezen akadjunk már fel jó ne is a kérdésre válaszoljunk! Jön a szokásos höbörgés, hogy akadjunk már fenn meg kössünk bele valamibe? Rugdossuk még?


Nem én keresztelek,de felénk így mondják:" megkereszteled, megkeresztelem" bocs lehet fura helyen lakok

2020. okt. 25. 15:42
 12/60 anonim ***** válasza:
80%
Akkor keresztszülőt kell mondani, nem azt, hogy ő kereszteli. Meg kéne tanulni fogalmazni. Ha meg nincs tisztában ennek a jelentésével, utána kéne nézni. Valószínű nemigen gyakorolják a vallást, hitet, különben nem beszélnének ilyet.
2020. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
67%
#12: 10pontos!
2020. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:

Felénk így mondják egyéb bajod? Elég sok mindent különböző tájegységekben máshogy ejtenek, mondanak, fogalmaznak!


Nyelvész professzorkám lehet menni, mert csak kötekedsz.

2020. okt. 25. 15:44
 15/60 anonim ***** válasza:
63%

Hol van az a felétek????


Én még sehol nem hallottam így, pedig bejártam az országot....

2020. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
Érdekes rajtad kívül mindenki értette :) lehet lapozni ha csak ennyi kötekednivalód volt ;) offolgassál máshol köszke!
2020. okt. 25. 15:47
 17/60 anonim ***** válasza:
64%
Hát, én nem csodálom, hogy a nővéred nem téged akart, és hogy nem is jó a viszonyotok 😁
2020. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
83%
Én értettem, hogy mire gondolsz, de tudtam, hogy hülyeséget mondasz. De az ember megszokja, hogy a hülyéknek nem érdemes magyarázni.
2020. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
77%
Ez a "felénk így szokás" dolog kb olyan mintha megölnél egy embert és lecsuknának és úgy akarod kimagyarazni magad hogy: felénk így szokás, mindenki ezt csinálja
2020. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
82%

Az agresszív kismalac személyesen???


LOL

2020. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!