Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan haragszok a nővéremékre?

Jogosan haragszok a nővéremékre?

Figyelt kérdés

Első gyerekét se én kereszteltem oké nem baj. A másodikra mondta kereszteljem, erre kitalálta hogy mégse, mert a párja nem akarja... Mondom oké...


Erre mamám szól, hogy a kislánynak lesz vasárnap keresztelő.

Én meg csak annyit mondtam, hogy jól van...


Csesztek meghívni,de már nem ez az első, kislány baba bemutatkozóra se hívtak mindent fbról tudok meg engem csak akkor keres ha kell valami.


Annyira nyílván nem jó a viszony,de ha ő keres engem ha pénz kell akkor minimum lenne ilyeneket elmondani.



2020. okt. 25. 15:11
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
83%
Hú barátom te menhetetlen vagy
2020. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
81%

De jó kis család...! :-D


Már csak hab a tortán, hogy a tesó keresztelni akar... :-DDD

2020. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
79%
Kicsoda, aki megkérdezte, hol mondják így? Vagy mindenki? Vagy inkább az, aki feltette a fő kérdést?
2020. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne foglalkozz a nővéredékkel. Én a helyedben úgy viselkednék velük, ahogy ők velem. Ha meg legközelebb keres téged, mert kéne nekik pénz, ne adj nekik. Kérjen mástól. Amúgy meg szerintem jogosan haragszol amiatt, mert annyit sem képes szólni, hogy a gyerekének keresztelője lesz, de pénzt kunyerálni meg tud. :)
2020. okt. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
80%
Stílusod alapján nem csodálkozom, hogy a család nem kíváncsi rád. És egyébként nem ártana megtanulni fogalmazni. Nem tudok elképzelni olyan területet az országban, ahol így mondanák, ha felkérnek valakit keresztszülőnek, hogy keresztelje meg, mert ez teljesen mást jelent. Az arcodból pedig vegyél vissza, te kezdtél mindenkit ócsárolni vállalhatatlan stílusban és még neked áll följebb.
2020. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
90%
Nem olvastam el mindent de azt látom hogy felhúztad magad... Először is nyugodj meg, a kommentek és a tesód miatt. Aztán gondolkozz el, megéri neked a nővéred miatt idegeskedni? Főleg ha ilyen nyilvánvalóan tesz rád és kihasznál? Állj te is hozzá úgy ahogy ő hozzád. Ez ilyen ilyen egyszerű lenne. Engem már nem érdekelne hogy mit ígért. Ha segítségért jön ne segits, ne válaszolj neki.
2020. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
87%

Mi közöd van egyáltalán a tesód gyerekéhez????


Te mit szólnál, ha a majdani gyereked keresztelésébe mások szólnának bele?

2020. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
78%
Na, ha hétköznap is is ilyen hisztérika stílusod van, megértem hogy nem akarnak keresztszülőnek.
2020. okt. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
40-es akkor nem kell felkérni majd lemondani s nem meghívni ennyin:) jaaa bocsi a pénzem az meg kéne mi?
2020. okt. 25. 16:37
 40/60 anonim ***** válasza:
41%

És az melyik megyében van, hogy a magyar helyesírási szabályzat nem érvényes...? Különös tekintettel az -ikes igék használatára... :-DDDD


(haragszoK)


LOL

2020. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!