Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Családi testvéri kapcsolatban...

Családi testvéri kapcsolatban erős ellentétek még régről... Bölcsebb hogy nem foglaltam állást ugye?

Figyelt kérdés
Nagybácsi-anyum szintjén alakultak ki erős ellentétek úgy 10-15 év távlatában. Azóta felnőtt lettem és most sok év utáni találkozásunkkor irányomba nem mutatta jelét az akkori ellentéteknek. Kellemeset beszélgettünk. Anyum itthon firtatta, miért nem szólogattam jól oda neki... Én úgy érzem az nem tett volna jót. Mi most barátsággal váltunk el. Ugye a jövőt nézve bölcsebb volt, hogy nem borzoltam fel a régi sérelmeke? Kicsit furdal a lelkiismeret, talán mégis ki kellett volna állnom anyuért, de a józan ész vígasztal hogy nem konfrontálódtunk. Szerintetek? 28 lány vagyok.
2020. nov. 14. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Bölcsebb. Jól tetted, hogy nem hoztad fel a témát.
2020. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Savlekotő ***** válasza:
88%
Jól tetted ha anyád beszólna szóljon be ő ne más faxával verje a csalánt.
2020. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy köteles kiállni senki mellett csak azért, mert ő közelebbi rokon vagy bármi ilyesmi. Csak olyan emberek mellett kell kiállni, akikkel ténylegesen egyetértesz.
2020. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Szólogasson ő oda neki,ha már ez okoz neki örömet.

Nem vagy köteles anyád mellett kiállni.

2020. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy 15 év távlatából nem neked kell rendezkedni a nagybácsival, viszont, hogy én szóba állnék e vele vagy sem az attól függne, hogy mi az eredeti ellentét tárgya.

Ha valami piszlicsáré ügy a "haragszomrád" tárgya, akkor nincs gond, de lehetnek súlyos dolgok is, amikkel valamilyen formában tönkretette anyád életét.

A tények ismerete nélkül csak ennyit lehet hozzászólni.

2020. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted.Az ők problémájuk az a konfliktus,nem a tiéd.Rendezzék le ők.
2020. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5-ös: egy osztozkodási vitából indult ki konfliktus, végül anyumnak hitelt kellett felvennie, hogy kifizesse a nagybácsit. Már túl vagyunk ezen 10 éve, nyilván akkoriban az én iskolás életemet is befolyásolta anyagilag. Hát, bennem is van flusztráció, de végül is beszélgettünk egy jót.
2020. nov. 15. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!