Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért akadt ki ennyire a...

Miért akadt ki ennyire a húgom ezen?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük még nyáron a családdal hogy nem utazunk el a tanyára karácsonyozni idén együtt, de végül most utolsó pillanatban úgy döntöttünk hogy mégis, mert máshogy nem tudjuk megoldani, de a húgom nem tud jönni, mert beteg, és ezért anyu nem akar vele takálkozni, nehogy miattunk kapja el a covidot. Ma felhívtam, hogy végül úgy döntöttünk hogy elutazunk a tanyára, de ott nincs wi-fi, csak vezetékes, úgyhogy majd csak azon tudunk beszélni ( holnap utazunk és ott leszünk karácsony után is még).

Ő teljesen kiborult, sírni kezdett hogy nem ezt beszéltük meg, és hogy ez így nem fair. Nem értem mi volt neki ebben ennyire kiakasztó! 21 éves és a nagymamánk lakásában él fenn Pesten, mert ő örökölte meg! Ti értitek mi akadt ki ennyire?



2020. nov. 30. 23:05
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
97%

Igen értjük

Idiota fasz csalàdja vsn szegénynek

2020. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
2%
Hiszti királynőre rájött a drámázhatnék...
2020. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
88%
Hagyjátok már szegényt... Hadd pakoljon össze a tanyára...
2020. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
87%

Anyád egy kamu vírus rettegő...


Azt ugye magának se hiszi el, hogy tőletek akik eddig mentetek jobbra balra nem lehettek hordozók?


Remélem hugodnak van annyi esze, hogy innentől megszakítja veletek a kapcsolatot ha valamelyikötök beteg szarik majd rátok...


Ő meg éljen az örökölt ingatlanban boldogan egészségben és békességben, ezt kívánom neki!


Egy laza egy hetes akár a Bahamákra való utazásra azt mondom foghúzva de jövőre...

De egy hónapra egyedül hagyjátok főleg karácsonykor... Parasztok! Tényleg a tanyára valók vagytok! Gumicsizmát vigyél mert a disznyószar szedéshez kell majd!

2020. nov. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
96%

Akkora paraszt vagy, hogy a disznóólból is csak vízummal engednek ki!

🐖🐖🐖🐖💩💩💩💩

2020. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
9%

Le leszek pontozva, de a húgod valószínűleg már elég "nagy lány" és nem súlyos az állapota. Én is voltam otthon, egyedül karácsonykor betegen, én küldtem el a családot a rokonokhoz karácsonyozni

- ne ragasszam rájuk

- legalább ők találkozzanak

- nekem mitől lett volna jobb, ha a többiek ünnepét is "elrontom"?

2020. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%
Covidos a húg vagy más baja van?
2020. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
94%
Legalább a nagyi ak volt esze,hogy a normális unokára hagyta a lakást. Miért nem csodálkozom ezen?
2020. dec. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
92%
Tehát b.ssza az agyad hogy lakást örökölt, így most örülsz hogy akkor rohadhat benne egyedül karácsonykor. ( gondolom nem hetekig beteg, ha meg igen es nem ápoljátok az is fasza)
2020. dec. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
18%
Ilyenkor nyugtat meg a tudat, hogy más hiába tud 1 teljes hónapig szabadságon lenni, még lakást örökölni, attól még nem menekülhet attól, hogy egy szar ember...
2020. dec. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!