Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért akadt ki ennyire a...

Miért akadt ki ennyire a húgom ezen?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük még nyáron a családdal hogy nem utazunk el a tanyára karácsonyozni idén együtt, de végül most utolsó pillanatban úgy döntöttünk hogy mégis, mert máshogy nem tudjuk megoldani, de a húgom nem tud jönni, mert beteg, és ezért anyu nem akar vele takálkozni, nehogy miattunk kapja el a covidot. Ma felhívtam, hogy végül úgy döntöttünk hogy elutazunk a tanyára, de ott nincs wi-fi, csak vezetékes, úgyhogy majd csak azon tudunk beszélni ( holnap utazunk és ott leszünk karácsony után is még).

Ő teljesen kiborult, sírni kezdett hogy nem ezt beszéltük meg, és hogy ez így nem fair. Nem értem mi volt neki ebben ennyire kiakasztó! 21 éves és a nagymamánk lakásában él fenn Pesten, mert ő örökölte meg! Ti értitek mi akadt ki ennyire?



2020. nov. 30. 23:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
Engem már csak az érdekel hogy február elején minek emelte ki a kérdező a kérdést? Aktuálisnak már nem aktuális, a karácsony lezajlott szóval már teljesen mindegy ki mit válaszol
2021. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
93%

Remélem, amint a hugod önellátó lesz, többé felé sem néz egy ilyen suttyó pronyó családnak és sikerül alapítania egy sajátot, ami normálisabb a tieteknél...

Remélem, egyszer Téged is ott hagynak egyedül betegen, akár szülinapodon, ami remélem, nem sokára esedékes és addigra benyelsz valami influenzát, amitől mozdulni alig bírsz és az ágy és a wc között ingázol, úgy fosod össze-vissza magadat. Na, akkor megérted, mit "cirkuszolt" a hugi.

2021. febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem csodálom,hogy ő lett egyedül az örökös..
2021. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!