Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért akadt ki ennyire a...

Miért akadt ki ennyire a húgom ezen?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük még nyáron a családdal hogy nem utazunk el a tanyára karácsonyozni idén együtt, de végül most utolsó pillanatban úgy döntöttünk hogy mégis, mert máshogy nem tudjuk megoldani, de a húgom nem tud jönni, mert beteg, és ezért anyu nem akar vele takálkozni, nehogy miattunk kapja el a covidot. Ma felhívtam, hogy végül úgy döntöttünk hogy elutazunk a tanyára, de ott nincs wi-fi, csak vezetékes, úgyhogy majd csak azon tudunk beszélni ( holnap utazunk és ott leszünk karácsony után is még).

Ő teljesen kiborult, sírni kezdett hogy nem ezt beszéltük meg, és hogy ez így nem fair. Nem értem mi volt neki ebben ennyire kiakasztó! 21 éves és a nagymamánk lakásában él fenn Pesten, mert ő örökölte meg! Ti értitek mi akadt ki ennyire?



2020. nov. 30. 23:05
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező el is tűnt szóval ezt a kérdést is vehetjük parázs piszkálásnak
2020. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
97%

Én nekem helyettekben lesülne a pofámról a bőr.

Szeretett ünnepén magára hagyjátok a hugod mert beteg, és nem értitek miért szomorú?

2020. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván kamu. Nincs annyi szabi, hogy december 1.-jétől karácsony utánig az egész család ott legyen, nyilván nyáron is vettek ki szabit. Olcsó kamu szar.
2020. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Nem tűntem el, a húgom nem covidos hanem valami krónikus betegsége van! Amúgy nem szabit veszünk ki, hanem “home officeban” dolgozunk onnan, mobilnetről, és csak az utolsó két hetet vesszük ki!
2020. dec. 1. 09:40
 25/43 anonim ***** válasza:
98%

Az szép! Krónikus betegséggel egyedül hagyni a szeretet ünnepén!

Nektek aztán vastag bőr van a képeteken! Maradjatok ott a tanyán szart lapátolni közben ássátok el magatokat jó mélyre.

2020. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
2%
Jól teszitek, kérdező.
2020. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
96%

Véleményen szerint jogos a kiakadása és ti nem vagytok jó család. Szedjük össze:

1. Nem ezt beszéltétek meg.

2. Krónikus beteg, ami mint írtad, nem covid, tehát semmivel sem fertőzőbb ezen a téren nálatok. A pandémiapara így nem állja meg a helyét.

3. Krónikus beteg és otthagyjátok majdnem egy hónapra. Ez akkor még szomorúbb, ha mellé tudjátok, hogy karácsonyig sem gyógyul meg.

Összefoglalva: otthagytátok, mint macska a szarát és ezek után jön a vállvonogatás, hogy nem értitek, mi baja van? Megmondom, az a baja, hogy rájött, mekkora szemétláda családja van.

2020. dec. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
88%
Nem esne jól neked se ha csak azért mert beteg vagy kizár a család ráadásul karácsonyig elég sanszos hogy megfoggyógyulni!
2020. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem itt mindenki rosszul értelmezte a kérdésben leírtakat. Szerintem a hug krónikus beteg és az anyuka azt nem akarja, hogy a többiek megfertőzzék a kérdező hugát.

Emellett is érthető a kiakadása. 21 éves, ha menni akar had döntse el ő.

A másik, hogy miért csak telefonon beszélhettek, ha van mobilnet munkához mindenkinek? A videó hívás miért nem fér bele?

Én megértem, hogy kiakadt. Amiatt gondolom még jobban, hogy te meg nem érted. Ebből is látszik mennyire szeretheted.

2020. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
4%
De feszült itt mindenki.
2020. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!