Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért akadt ki ennyire a...

Miért akadt ki ennyire a húgom ezen?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük még nyáron a családdal hogy nem utazunk el a tanyára karácsonyozni idén együtt, de végül most utolsó pillanatban úgy döntöttünk hogy mégis, mert máshogy nem tudjuk megoldani, de a húgom nem tud jönni, mert beteg, és ezért anyu nem akar vele takálkozni, nehogy miattunk kapja el a covidot. Ma felhívtam, hogy végül úgy döntöttünk hogy elutazunk a tanyára, de ott nincs wi-fi, csak vezetékes, úgyhogy majd csak azon tudunk beszélni ( holnap utazunk és ott leszünk karácsony után is még).

Ő teljesen kiborult, sírni kezdett hogy nem ezt beszéltük meg, és hogy ez így nem fair. Nem értem mi volt neki ebben ennyire kiakasztó! 21 éves és a nagymamánk lakásában él fenn Pesten, mert ő örökölte meg! Ti értitek mi akadt ki ennyire?



2020. nov. 30. 23:05
1 2 3 4 5
 31/43 Savlekotő ***** válasza:
83%

Hanem valami krónikus betegsége van!-

Azt se tudod mi a betegsége a tesódnak,szép család lehettek,kezdem sejteni miért ő örökölte egyedül a mama házát...

70F

2020. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben szégyelném magam, bocsánatot kérnék, és vele tölteném a karácsonyt.
2020. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
91%
Az én családom is ilyen, volt olyan, hogy anyámat meghívták a bátyám családi ebédre, ott volt mindenki, én otthon néztem egyedül a TV-t és sírtam, hogy milyen rossz a karácsonyom. Eltudom képzelni neki milyen lehet.
2020. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
90%
Remélem már együtt nyerítetek a tanyán
2020. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
88%

Értema problémáját. Én is haragudnék.

Szóval az a baj, hogy ő örökölt... De akkor azt kellene megbeszélni, nem a covidra hivatkozva kizárni a családi programból.

Ez így ganajság. Legyetek őszinték magatokkal is és vele is.

2020. dec. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
91%

Karácsonykor senkinek nem szabadna egyedül lennie!

Ne gyere azzal, hogy vannak olyan családok, kapcsolatok ahol inkább jobb ha egyedül vagy. Persze akad ilyen és olyankor jobb is de mindenki megérdemli, hogy legalább egy ember vele legyen ilyenkor.



Ha a férjem nem jöhet haza karácsonyra akkor én megyek és teszek magasról a Covidra! Hónapok óta nem láttam, borzalmas, mert hiába férfi de elsírta magát, hogy lehet nem lehet velünk és egy idegen országba egyedül kell lennie!


Karantént kibírjuk úgyis csak egymással akarunk lenni

2020. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
21%

Jajj, hagyjátok már, ez csak egy kamu kérdés valami unatkozó 9.-es tinitől.



Nem tud már mit kitalálni annyira unja a fejét a távoktatás alatt. Tudom mert én is ilyen voltam anno mikor 9.-esként valami miatt otthon voltam hosszú ideig, csak én értelmesebb kamu kérdéseket írtam ki.

2020. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 apababa ***** válasza:
13%
Tehát ha nem mennek le a tanyára akkor az rendben van? Akkor sem lesznek vele, mert fertőző beteg. A lány lehet hogy fiatal de már nem gyerek . A kapcsolatot lehet tartani telefonon is. Ha pedig felgyógyul vonatra száll és leutazik utánuk.
2020. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó:

"Nem tűntem el, a húgom nem covidos hanem valami krónikus betegsége van!"

Egy szóval nem említi, hogy fertőző-e (simán lehet, hogy nem is tudja)

2020. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 apababa ***** válasza:
61%
39es Elolvastam, valóban a leányzó nem covidos, hanem a család nem tudja magáról hogy az-e, esetleg nehogy megfertőzzék a legyengült lányt. A lényegen nem változtat. Teljesen mindegy a kis hölgy szempontjából hogy otthonról nem tudják látogatni vagy a tanyáról. Ha felgyógyul akkor meg utánuk utazik.
2020. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!