Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudnék tenni érte?

Mit tudnék tenni érte?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Végső elkeseredésemben fordulok hozzátok. Írnék előbb egy kis bevezetőt. 19 éves lány vagyok, van egy 13 éves öcsém. Államigondozottak vagyunk mindketten. ( Én már utógondozott). A helyzet a következő: 10 évig voltunk egy nevelőszülőnél, de őt sajnos 3 éve elválasztották tőlem, mert nagyon nagy gondok voltak már akkor is a magatartásával és a nevelőanyukám már nem bírta kezelni. Mióta innen elment, már a 3. nevelőszülőnél tart. Egyik helyen kivételesen nem vele volt a gond. ( Abban az esetben, a nevelőszülő volt olyan, amilyen), a másik esetben szintén a magatartása miatt került el, most megint ott tartunk, hogy a viselkedése miatt( bántja a kisebb gyerekeket, vissza beszél, letagadja amiket megtesz) mennie kell, de lakásotthonba már. Ettől viszont féltem őt, mert itt nyílván nem kap olyan nevelést amire szüksége lenne, és ami rosszabb, hogy ettől lejebb csúszna azon a bizonyos "létrán". Gondolok itt a drogra, alkoholra és a sok agresszívitásra. Magamhoz venni nem tudom sajnos, mert tanulok még. Szerintetek mit tudnék tenni érte? Mi lehet az egészre a megoldás?

2020. dec. 1. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írtad


Tudja, hogy szeretem és fontos nekem.


És őneki te fontos vagy annyira hogy a kedvedért hajlandó legyen változni?


Ez a fontosabb inkább

az hogy megcsinálja a hülyeséget utána meg kiskutya szemekkel néz hogy más húzza ki a sz.. rból az hosszú távon nem működik

2020. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!