Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet depressziós a testvérem?

Lehet depressziós a testvérem?

Figyelt kérdés
Kevés jó dolog történt vele mostanában. Minden problémát meg tud oldani. A névnapja el lett rontva. Lebuktam, hogy elhasználtam a párja szépkártyáját. Nem tudtam, hogy volt tervében beavatkozás. A párja vett neki csokit. Ma találtam meg mind a kettőt a szekrénybe dobva. Karácsonyra elmúlik a rossz kedve?

2020. dec. 16. 08:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
Mi van? Te engedely nelkul mas szep kartyajat hasznaltad? Ugyes vagy. Amugy ennyibol nem lehet megmondani, hogy depresszios-e, de az jogos lenne, ha haragudna rad. Remelem ezerszer bocsanatot kertel, es szerintem egy darabig most huzd meg magad.
2020. dec. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet eldönteni.

De ugye tudod, hogy amit csináltál az bűncselekmény?

2020. dec. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert lehangolt elég régóta. A csokit se ette meg.
2020. dec. 16. 08:54
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Es? Majd megeszi, ha akarja, kit erdekel.

En is lehangolt es melysegesen csalodott lennek egy ilyen testver mellett, sot, egy darabig szoba se allnek vele.

2020. dec. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... nem kizárt, hogy depressziós a testvéred, de ennyiből nem lehet megállapítani, ahogy az előttem szólók is mondták.

Viszont.. nekem se lenne kedvem csokit enni, ha megtudnám, hogy elhasználtad a párom szép kártyáját. Ez nem, hogy iszonyú gerinctelen dolog, hanem tényleg bűncselekmény. Én nem is értem, hogy ezek után még miért teszel fel ilyen kérdést vagy, hogy miért nem tudod felfogni, hogy miért viselkedik veled úgy, ahogy...

2020. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nemcsak velem változott meg a viszonya. Az egész családdal.A párja is észrevette.
2020. dec. 16. 09:07
 7/24 A kérdező kommentje:
Plasztikai dolgot akart.
2020. dec. 16. 09:08
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy elhasználtad a szépkártyát, azt írd már meg. Mennyi pénzt loptál el a testvéred párjától? Mert jó eséllyel amiatt lehangolt leginkább, hogy egy ilyen megbízhatatlan sumák áruló testvére van. Hogy fogod ezt jóvá tenni, arról meséljél.
2020. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha elbasztad a penzet, emiatt nem mehet mutetre amit mondjuk mar tobb eve tervez, akkor en is nagyon morcos lennek, de meg fel is jelentenelek.
2020. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Loptál. Bűncselekmény. Örülj, ha egyáltalán még szóba fog állni veled ezért.
2020. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!