Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy nagyon közeli barátom,...

Van egy nagyon közeli barátom, szinte a testvéremnek érzem, de nagyon depressziós, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a barátom aki nagyon depressziós ,szinte öngyilkos akar lenni ,csak erről beszél,az a baja ,hogy nagyon szerelmes egy lányba ,es kavargatnak is de nem akar vele összejönni ,vagy beszélniük kéne ,mondtam neki ,hogy beszélje meg vele ,elkiserem stb. de aztmondja élőben nemtudná neki elmondani ,hogyan tudnék lelket önteni belé?
2018. máj. 10. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ennél léteznek durvább dolgok is, amiért még inkább csak depresszióba lehet zuhanni.

Azért írom, mert tudom.

2018. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki ,hogy pl. osztálytársamnak most haltak meg a szülei autóbalesetben ,vagy egy srác beesett a busz alá és levágták a kezét,lábát se azt mondja ezekre ,hogy őt ez teszi tönkre.
2018. máj. 10. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!