Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy értessem meg a testvéremm...

Hogy értessem meg a testvéremmel, hogy nem vagyok elmebeteg, se depressziós?

Figyelt kérdés
Mindig is elég magamnak való voltam. Nehezen kerültem közel az emberekhez. Sőt, ovis koromban egy barátom sem volt. Aztán általánosban lett egy-két barátom, akikkel jóban voltam. Ötödikes koromban valamiért megromlott a kapcsolatom az osztálytársaimmal, és csak akkor szólaltam meg, ha szükség volt rá. Persze itthon normálisan viselkedtem anyukámmal. Rendszeresen beszélgettem vele, meg filmeket néztünk, illetve röhögtünk a hülye szomszédokon, meg úgy mindenen. Hetedikben sikerült valamivel kivívnom, hogy mindenki engem piszkáljon. Most végeztem el a nyolc osztályt, de a legutolsó félévet már magántanulóként csináltam végig annyira nem bírtam. Dilidokihoz is jártam. Mikor hazajött testvérem egyből ilyen furcsán nézett rám, nem mintha eddig nem lettem volna az számára. Valamelyik nap is tisztítottam a körmömet, és ő pedig kikapta a kezemből az ollót azzal az indokkal, hogy: Miért vagdosod magad? Én meg csak néztem rá ilyen wtf fejjel. Meg mindenben azt látja, hogy én depressziós vagyok. Szerinte azért, mert folyton animéket nézek, meg rajzfilmeket. Egy éve szoktam rá, és őszintén nagyon jó nézni, mert felvidít. Van olyan, hogy így spontán elkezdek nevetni, eszembe jut egy vicc, vagy valami vicces és nem akarom elmondani neki. De csak azóta csinálja, mióta dilidokihoz járok. Meg amikor elkéri a számítógépemet letörlöm az előzményeket, mert mindennel szeret piszkálni. Azt mondja, hogy én milyen hülye vagyok, meg mi az, hogy letörlöm. Biztos titkolok valamit. Rendkívül idegesítő, és ha tovább folytatja biztos, hogy mindent a fejére zúdítok, ami miatt szerintem ő az elmebeteg.

2015. jún. 29. 20:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Kamaszodika tesód ? :)
2015. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát…, sajnálom… Kicsit hasonló a helyzet, de egyáltalán nem ilyen súlyos :\


Te is nézd őt elmebetegnek aztán akkor rájön milyen. ;)

2015. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor örülök, hogy nincs tesóm. Én is voltam hasonló helyzetben, de én egyedül ki tudtam mászni a gödörből.. :) Megtanultam mások fejét letojjni, és azóta tisztelnek (mondjuk úgy) az osztálytársaim. Természetesen kedvelni azóta se kedvelnek nagyon, de nem mondanám, hogy az összes utál. És a géped minek adod oda? Neki nincs? Ötlet! Ha turkál a gépeden, van egy frappáns megoldásom, ami anyám ellen bevált már! Először is. Készíts hamis vírust (VBScript), vagy tegyél le egy ikont, és csináld meg úgy, hogy a System32 ből a shutdown.exe -t indítsa el!! :DD :troll: xD De a legjobb az lenne, ha létrehoznál az öcsédnek egy külön felhasználót, ami nem rendszergazda, és korlátozd le. Amúgy pedig anyáddal nem beszéltél erről? :o
2015. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
tesódat kéne dokihoz vinni a kényszerképzetei miatt, beszélj a szüleiddel!
2015. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy animét nézel, nem vagy elmebeteg.


Amúgy meg szard le, szólj neki vissza, pl: Olyan hülye vagy, hogy még a TopJoy-os kupak is fogyatékosnak tart.

2015. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
ha ennyire bebeszéli magának, hogy beteg vagy akkor nem fog menni. Inkább ne foglalkozz vele, elmúlik. Az én nővérem is úgy nézett rám mint egy mutánsra, mikor fél éve kiderült hogy a stressztől rosszul vagyok, és ezért antidepresszánst és altatót írt fel a dokim, de aztán elmúlt, mikór elmagyaráztam neki, hogy ha idegbeteg lennék akkor ő már nem lenne ilyen nyugodt :P csak tegyél úgy, mintha semmi se történt vólna :)
2015. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hagyd rá... egy-két hónapig nem foglalkozol ezekkel és megunja. én egy kicsit örülnék neki ha ilyn tesó lenne h örődik velem még ha furcsa módon is teszi. hidd el az én bátyám is törődik velem de ő se mondja ki :) kitartás
2015. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Kérd meg anyukádat, hogy beszéljen a tesóddal. Vagy akár el is vihetnétek őt is a dilidokihoz azért, hogy az elmagyarázza neki, hogy nincs veled semmi komoly gond. Talán egy szakembertől jobban elfogadja.
2015. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!