Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek ha látnátok a...

Mit tennétek ha látnátok a húgotokat a “legjobb fiú barátjával” hevesen csókolózni az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés
A húgom 16 éves (februárban lesz 17), a srác hamarosan 19, azért van nálunk karácsonykor mert a húgom meghivatta, hogy szegény ne legyen egyedül karácsonykor. Szóval ma olyan fél három körül még fenn voltam, lementem a konyhába inni, és a nappaliban látom amint a kapanapén csókolóznak, nem vettek észre, én meg nem akartam szólni. Nem tudom mit mondjak, mindig is nagyon bensőséges volt a viszonyunk, de nem mondta hogy tetszik neki valaki, a szex iránti vágyat meg méginkább nem. Félek hogy hülyeséget csinál, de nem mertem odamenni hozzájuk... most mit tegyek? 21F

2020. dec. 26. 03:57
1 2 3
 11/27 anonymousreview60 ***** válasza:
18%
#10: De miért? A lányok a legjobb fiúbarátjukkal nem ilyeneket szoktak csinàlni? Én úgy tudtam, ilyeneket kell csinàlniuk. A kérdező miért nem így tudta?
2020. dec. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11%
Sweet home alabama
2020. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Megint a hugi fétises!
2020. dec. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%

Valaki lejön majd fölmegy, villanyt kapcsol - leolt, és nem veszik észre? Akik elvileg titokban gabalyodtak össze. Hát akkor vagy nem akarják annyira titkolni, vagy nem pont ez történt, de azért ez elég fura...

Mindenesetre tényleg nem kell semmit tenni, miért is kéne?? Veled se csinált senki semmit (rokon), mikor 17 évesen csajod lett. Vagy nem lett...?👀

Húgodnak négyszemközt megemlítheted, hogy nem is tudtad, hogy összejöttek, és örülsz a boldogságának (ugye?),ha bármi zűr van, fordulhat hozzád továbbra is, aztán kész.

2020. dec. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tennétek ha látnátok a húgotokat a “legjobb fiú barátjával” hevesen csókolózni az éjszaka közepén?"

A saját dolgommal foglalkoznék

2020. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
Mosolyognék egyet hogy milyen jól sikerült a barátság..:)
2020. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
21%
Rájuk vernèm
2020. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy te egy éppen turbékoló párt bámulsz, az bunkó, tirpák dolog, csakúgy mellékesen. 😊
2020. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%

Nem tennék semmit, ugyanis nem történt semmi olyan, aminek ki kéne váltania a közbeavatkozásomat.

22/F

2020. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szüleid bekajálták ezt a “fiú barát akit szolidarításból hívtam el” szöveget,vagy csak úgy tettek??? Rólad szólva esélyes hogy a falvédőről jössz
2020. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!