Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek ha látnátok a...

Mit tennétek ha látnátok a húgotokat a “legjobb fiú barátjával” hevesen csókolózni az éjszaka közepén?

Figyelt kérdés
A húgom 16 éves (februárban lesz 17), a srác hamarosan 19, azért van nálunk karácsonykor mert a húgom meghivatta, hogy szegény ne legyen egyedül karácsonykor. Szóval ma olyan fél három körül még fenn voltam, lementem a konyhába inni, és a nappaliban látom amint a kapanapén csókolóznak, nem vettek észre, én meg nem akartam szólni. Nem tudom mit mondjak, mindig is nagyon bensőséges volt a viszonyunk, de nem mondta hogy tetszik neki valaki, a szex iránti vágyat meg méginkább nem. Félek hogy hülyeséget csinál, de nem mertem odamenni hozzájuk... most mit tegyek? 21F

2020. dec. 26. 03:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%
Adnék nekik egy csomag óvszert.
2020. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
18%

Beszélgess róla a húgoddal, de ne vágj bele a szex kérdésekbe, hanem csak olyanokat, hogy mióta tart ez az egész, jól érzi-e magát a sráccal, stb.

Aztán szerintem beszélgess vele (ha a szüleid nem tették meg) a védekezésről, hiszen 16 évesen bizony sok lány elkezd szexelni.

Mondd neki, hogy a védekezés a legfontosabb, nem kell semmit csinálnia, amit nem akar, ha kihúzza, az nem védekezés, az előváladéktól is lehet terhes, és legyen mindenképp egy biztos pontja, akihez fordulhat ilyen jellegű kérdésekkel (igazából, bármilyen jellegűvel).

Nagyon sok fiatal lány nincs tisztában rengeteg dologgal a szexszel (is) kapcsolatban, hiába egyértelműnek tűnnek bizonyos dolgok (akár, hogy sokan nem tudják, hogy 3 lyuk van alul egy nőn).

2020. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 18-as sorba álhatsz nálam ég, pofonért a megjegyzésedért. 🙂

Miért kell ennyire rasszistának lenni???

2020. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%
A szülők mit szólnak hozzá? Azért nekik is tudni kellene erről.
2020. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Szakítanék vele, hiszen megcsalt!! Hagyd ott ezt a lányt.

(Reggel még a húgom volt, éjszaka már szakítottam vele)

2020. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
82%
Hát nagy fiú. A húgod meg lesz dugva
2021. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
óhh basszus fejre állnék és forognék énis mi közöd hozzá ember ?!! A bátyám napi szinten elöttem csókolózik kitérdekel jól teszi szive joga örülök neki ink elfordulok vagy kimegyek
2021. márc. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!