Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megbocsássak nekik, ha ki...

Megbocsássak nekik, ha ki akartak lakoltatni otthonról emiatt?

Figyelt kérdés

Majd egy hónapja lehetőségem volt jelentkezni egy programra az egyetemen, ami odáig vezetett, hogy tárgyi jutalmat kaptam, és lehetőségem volt beszédet mondani, egy nemzetközi eseményen, és megdícsértek a rektor előtt.

Sajnos, hogy a tárgyaimmal se csússzak meg kb 3 éjszaka abban az időben, nem aludtam, és fent voltam éjszaka a saját szobámban lámpa fénynél, és kimentem éjszaka a konyhába ételért, mert nagyon éhes lettem. Emiatt anya és a testvérem összebeszéltek, hogy össze lesznek írva nekem szabályok, és ha 10 után még ébren vagyok a rendőrséghez fordulnak, feljelentenek, és kilakoltatnak. Utána napokig zaklatott voltam, értéktelennek éreztem magam, és élni sem volt kedvem.

Utólag most már ők is megdícsértek, hogy ez milyen jó eredmény, de én nem tudtam túltenni magam azon, hogy ki akartak lakoltatni. Szerintetek hogy bocsássak meg ezek után?



2020. dec. 19. 16:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted komolyan gondoltak?! Lehet csak aggodtak, mert az megsem volt egy egeszseges allapot!
2020. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%
Ez milyen kérdés már? Ezt egy egyetemista írta? Teljesen kizartnak tartom.
2020. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%
A rendőrséghez fordulnak, mert éjszaka eszel. Ne akard elhitetni velünk ezzel a kérdéssel, hogy egyetemista vagy!
2020. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
43%

én nem felejteném el nekik..amúgy hihetetlen a kérdés, de ha mégis igaz, akkor bizony beteg a családod. Azt hiszem nincs férfi a közelben.


Tiszteletet érdemel az eszed, vigyázz, az áskálódások ne menjenek a tanulásod rovására.


Valamiért úgy érzem ez csak a kezdet..a problémák majd később jönnek..a pasidat elüldözik, életed megkeserítik..


Ezt úgy hívják, hogy irigység.

2020. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
60%
Én nem bocsájtanék meg nekik. Ma nagy divat a "sajnálom". Ezzel nem lehet nullázni a sértést, még akkor sem, ha a szülődről van szó.
2020. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
90%
Ja, rendkívül hihető.
2020. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
99%
Hallo, rendorseg!? Kerem azonnal kuldjenek egy jarorautot, hajnali 2 ora van, az egyetimista lanyom pedig epp most eszik!
2020. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hihetetlen, ha mástól hallanám, én is kinevetném, hogy ilyen nincs, de sajnos ez az igazság. :( Ilyen a családom.

Sajnos nem aggódtak, ők nem aggódnak az egészségem miatt vagy bármi ilyesmi.

2020. dec. 19. 16:46
 9/36 anonim ***** válasza:
69%
Nem állsz te pszichiátriai kezelés alatt?
2020. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
58%
Fordulj pszichiáterhez, a beírásodból sikít a mentális betegség.
2020. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!