Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltékeny rám a tesóm emiatt...

Féltékeny rám a tesóm emiatt igyekszik hogy, rossz legyen nekem hogy,állítsam le?

Figyelt kérdés

Folyamatossan igyekszik azon hogy, én kerüljek rossz helyzetbe.

Be akar égetni mások előtt.

Nem foglalkoztatja ha kárt tesz valamelyik cuccomban.

Gúnyos meg jegyzéseket tesz felém.

Féltékeny a kapcsolatomra és baráti körömre.

Ki dobja amit főzök. (Eddig akár ki kóstolta amit főzök mindenki mondta hogy finom vagy egy kis erősebb fűszerezés kell)

Folyamatossan okoskodik.



Legtöbbször látszik rajta h meg játsza az érzéseit.



18L



2021. jan. 7. 17:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
23
2021. jan. 7. 22:16
 12/15 Thispain ***** válasza:
80%
Eggyel enyhébb módszer, csinálj meg rajta minden létező prank-et, és szivasd ott, ahol csak tudod, és éred.
2021. jan. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben, azt csinálnám amit ő csinál.

Egy darabig hagyd abba a főzést és akkor muszáj lesz neki kaját csinálnia, azt meg Te dobd ki. Ezt csinálod vele 2 hétig, akkor rajön, hogy milyen rossz érzés is ez neked. Lehet, hogy gyerekesen hangzik, de így meglehet higy felnyitod a szemét és nem fog így viselkedni.

2021. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meg probálom hát ha ezek segítenek.
2021. jan. 8. 18:58
 15/15 Savlekotő ***** válasza:
Luzer a nőknél és rád vetíti..
2021. jan. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!