Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csajok, előfordult olyan,...

Csajok, előfordult olyan, hogy a fiútestvéretek felvette a ruháitokat, használta a sminkjeidet? Mit lehet ilyenkor csinálni hogy lehetne megmondani hogy hagyja abba?

Figyelt kérdés
annyira ciki az egész h még azt se merem neki elmondani h rájöttem..
2021. febr. 6. 18:41
1 2
 11/15 Bellatrix:3 ***** válasza:
80%

Én szólnék neki, hogy tudom, hogy használja legközelebb szóljon és segítek neki sminkelni. Plusz megmondanám, hogy a tesóm és szeretem bármi legyen is nekem elmondhatja.

Nem bántanám az biztos.

2021. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
szolj neki hogy teged nem zavar ha sminkelni akar, de ne a tieidet hasznalja el, menjetek el egyutt es mutasd meg mit vegyen. ne szekald miatta, biztos okoz neki eleg lelki konfliktust onmagaban is a helyzet.
2021. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem ciki. Ülj le vele négyszemközt, beszélgess vele. Mondd el neki, hogy ezek a te személyes holmijaid és nem szeretnéd, ha használná őket. Mondd meg neki, hogy vegyen magának sajátot, vagy ha cikinek érzi, ajánld fel, hogy elmész vele, csak mondja meg, mi az, ami tetszik és megveszed neki, ha kifizeti.

Én a másik oldalon vagyok. Lánytestvérem nincs, anyám viszont igen és gyerekkoromban én is felvettem a ruháit, amikor nem volt otthon. Hogy rájött-e, nem tudom, viszont amikor bevallottam neki, a szőnyeg alá söpörte a problémát. Nem volt túl jó érzés, hogy senkivel se tudtam erről beszélgetni. Persze én is cikinek éreztem még akkor. A testvéred lehet, hogy crossdresser, lehet, hogy ez a fétise, lehet, hogy transznemű, de a legvalószínűbb, hogy ő maga sem tudja, hogy ezek közül melyik. 15 éves, a serdülőkor kellős közepén van, tombolnak benne a hormonok, valószínűleg teljesen össze van zavarodva. A legjobb, amit tehetsz, hogy beszélgetsz vele, támogatod és biztosítod arról, hogy benned megbízhat. Ha bizonytalan, felkereshet transz szervezeteket is (pl. Prizma, Transvanilla), ott tudnak neki segíteni.

2021. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem csak poénból csinálni a fiú
2021. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy zavar amiért a cuccaid közt matat és használ is belőle, de nyilván azért teszi, mert sajátot nem mer venni. Beszéljétek meg ezt mindenképp, de próbálj meg a lehető leghiggadtabban hozzáállni a témához, mert pont abban a korban van, amikor ez nagy törést tud neki okozni. Ha transznemű, ha crossdresser stb., akkor az ellen nem is lehet ( nem is kell) mit tenni.
2021. febr. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!