Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan reagálnátok a helyedben?

Hogyan reagálnátok a helyedben?

Figyelt kérdés

Sogorom megkérdezte, hogy ha hazajönne külföldről töltheti e nálunk a karantént, amire én azt mondtam, hogy persze. Most szerdán bejelentette, hogy ő másnap, azaz csütörtökön, akkor jön is. Aznap kiderült, hogy 2 hónapig marad, mert a szemét fogják műteni. Ezzel nincs is baj.

Viszont összeszedett az ország másik végéből egy csajt, akinek 3 gyereke van és félig roma. A férjem mondta, hogy már pedzegettek, hogy jön majd nálunk a csaj. Én ezen kiakadtam, mert az, hogy sogorom is lesz 2 hónapig bőven elég, ráadásul miatta másképp kell főzzek, többet kell vásároljak nasit, mert nagyon sok mindent nem eszik meg,de azt még nem mondta, hogy mivel itt lesz 2 hónapig beszáll a rezsibe vagy belead a kajába. De úgy érzem, ha engedem, hogy jöjjön ez a csaj (akivel alapból fenntartásaim vannak!!!) Akkor következő héten az lesz, hogy nincs ki vigyázzon a gyerekekre és hozza őket is...

Egyébként sem szívesen hagynám rájuk a házam, míg dolgozni vagyok.

Mit tennétek a helyemben?

Jogos a félelmem vagy nem? A férjem szerint hagy jöjjön a csaj, mert ha nem engedjük, akkor meg mi leszünk a gonoszak és ránk fog haragudni az öccse, mivel az is élő fordulhat, hogy idővel talán a sógornőm lesz.


2021. ápr. 12. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, eleve a karantén ideje volt a kérdés. Az 10 nap, nem? A maradek időt miért nálatok akarja tölteni? Miért nem szolt két hónapra a kérdés, ha így tervezte? Személyszerint én 2 hónapra nem engednem semmiképp és arról végképp szó sem lehetne, hogy plusz a barátnő meg egy gyerek is oda költözzön hozzánk.
2021. ápr. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, hogy nyújtom a kisujjamat és a végén tövig rágják a karom...
2021. ápr. 12. 06:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt már elszúrtad

a legjobb amit tehetsz, hogy még véletlenül sem engedsz a megbeszéltnél többet

2021. ápr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Megmondod a férjednek, hogy ha a brancs jön akkor te mész!
2021. ápr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre tisztázod sógorral, hogy ne akarjon vissza élni a vendégszeretettel.

Nem motel vagy ingyen kiszolgálással. Ha csajozni akar mehet, de a házadba vadidegent, meginvitálni.. Elfelejtheti.

Pofátlanság netovábbja.

2021. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A férjem szerint hagy jöjjön a csaj, mert ha nem engedjük, akkor meg mi leszünk a gonoszak és ránk fog haragudni az öccse - én megmondtam volna neki, hogy pont lesza... az öccse hisztijét, de két hét után ő is lelép, pont, nem még hozza a cigány csaját.


És ha a férj ezek után az öcsike mellé áll, akkor elmentem volna külön minimum arra franc tudja mennyi időre, szenvedjen velük ő.

2021. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Főzne a fszom rá. Oldja meg. A cigány csaját a kölykeivel meg nem engedném a házba. Még az kéne! Aztán majd jönne a pereputty is, mind a 80.A sógorka meg ha családosdit akar játszani a csajjal, akkor költözzön albérletbe vele. A férjed meg únézki nincs tisztában azzal, hogy mivel jár egy cigány pereputty.
2021. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!