Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a bátyámmal?...

Mit csináljak a bátyámmal? Miért viselkedik velem így?

Figyelt kérdés
A bátyám konkrétan rám állította az egyik haverját hogy “szedjen fel” és d*gjon meg rendesen. Mert látott a barátnőmmel összebújva aludni, és kikombinálta hogy leszbikus vagyok, és nekem csak egy kellő képp nagy férfi nemiszerv kell, és akkor észhez térek... Nem vagyok leszbikus, a barátnőmet nyugtattam úgy hogy átkaroltam, és elaludtunk, ennyi történt. De azért az hogy kérdés nélkül le akart fektetni a haverjával ez elég bosszantó. Szerencsére akiről azt gondolta a haverja, velem jófejebb volt és csak szólt, és nem tett semmit. Mit kéne tennem? Elmondani a bátyámnak hogy nem vagyok leszbikus és csak azért nem látott még pasival, mert nem vonz a szex? 17L (de azért én továbbra is úgy érzem hogy a szexuális életemhez, vágyaimhoz, identitásomhoz senkinek nincs köze, akinek én nem akarom elmondani...)

2021. ápr. 14. 09:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom de gáz ember a bátyád. 21 évesen nincs jobb dolga, mint hogy a húga szexuális életében áskálódjon? Sajnálom, hogy ilyen szar családban kellett felnőnöd, Kérdező.
2021. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

“ nekem csak egy kellő képp nagy férfi nemiszerv kell,”


mondd meg a batyjanak, hogy ha ilyen jo velemennyel van a haverja peniszerol, talan inkabb probalja ki o, ne hozzad kuldje ...

2021. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bolcs_Elek válasza:
100%
A batyad egy bzi. Alllits ra egy meleget higy dugja meg rendesen.
2021. ápr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!