Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehet ezt kibírni?

Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Helotok!


Az van, hogy bátyám 30 éves, de egy lusta mamahoteles alak.

Évek óta van főállása, itthon lakik, de semmi érdemlegeset nem csinálna. Mindent nekem, és a lánytestvéremnek kell csinálnunk. (Mosogatás, kutyát rendezni, porszívó stb).


Amellett, hogy lusta, folyamatosan bántalmaz minket fizikálisan és verbálisan is!

Költözni akarunk hamarosan, de attól félek, hogy ő is jönni fog velünk....,,a mai világban nehéz elköltözni otthonról" blabla.....én elhiszem, de legalább csinálna valamit ez itthon.



Anyám nagyon védi. Ő a kis kedvence. Hát, grat.


Szerintetek valaha el fogja hagyni a mamahotelt? Hogy legyen jókedvem? Szívem szerint öngyi lennék, annyira elegem van már a folytonos problémákból miatta. 40 ezret ad szüleimnek, mint lakbér...de ő nagyra van magától!



2021. máj. 30. 00:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Draga kérdező, úgy vislekedik, ahogy az anyja engedi neki.
2021. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ja, és nem kéne a saját családtagjait piszkálnia! Elég szomorú, ha nektek ez nem zavaró, csak az, hogy azt írtam:" mamahotel".
2021. jún. 1. 12:00
 13/14 anonim ***** válasza:
32%
Én ajánlanám, hogy ne anyáddal költözz... A fia nem véletlenül ilyen... Tanulj ügyesen, menj el fősulira/egyetemre koleszba és elég lesz pár havonta hazamenni.
2021. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
Jelentsd fel ha bántalmaz.
2021. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!