Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hagyjam a húgomat nála idősebb...

Hagyjam a húgomat nála idősebbel összejönni?

Figyelt kérdés

Ikerlányok vagyunk, én vagyok az idősebb 24 évesek vagyunk. A szüleink 10éves korunkban elváltak, nagyon rosszul éltük ezt meg,de anyumra mindigis számíthatunk. Apunk kikerült a képből azóta nem is foglalkozik velünk.

A húgom elkezdett dolgozni egy gyorsétteremben mint nyári munka, és megtetszett neki egy férfi, aki mackós alkat és 40 éves. A férfi is bókolgat neki és közös a munkahelyük. A húgomnak még sose volt párkapcsolata, anyum mikor meg tudta nagyon kiakadt, hogy őt idézzem ezt mondta a húgomnak "majd fölcsinál és jól otthagy"

Mikor húgom megkérdezte tőlem szerintem jó ötlet e ez a kapcsolat megpróbáltam nem állást foglalni a kérdésben. Elsőnek ismerje meg utána döntsön anyumat is megértem, rettentően félt minket mindentől.

A húgomnak apakomplexusa lehet, apunkért rajongott és most látszik meg mennyire megviselte az akkori válás.

Mit tehetek? Hagyjam ezt az egészet? Ha el lenne tiltva annál rosszabb, mellesleg felnőtt el tudja dönteni mit akar.

Nem sok az a 15 év?


2021. jún. 15. 09:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
De, sok, kulonosen ha eddig sose volt parkapcsolata.
2021. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem szül jó vért, ha beleavatkozol a magánéletébe.
2021. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
A húgod nem felnőtt, aki el tudja dönteni, hogy mit akar, hanem egy sérült túlkoros gyermek. Ennek ellenére nem hiszem, hogy jó ötlet beleavatkozni. Bőven elég nagy baj, hogy 24 éves lányként nem volt még párkapcsolata, ezen a helyzeten nem sokat tud rontani egy 40 éves férfi sem. Valahol el kell kezdeni a dolgot. Az apakomplexusa nem fog magától elmúlni, de talán ha gyűjt valamennyi tapasztalatot, legyen az akár rossz tapasztalat is, legalább elindul az úton.
2021. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Sok, sok, de azért nem annyira szörnyű. Én inkább azt mondanám, hogy hosszú távon ritka, hogy kijönne egymással két ember ilyen korkülönbséggel. De egy 24 éves lány már talán azért tudja, mit akar, és hogy hogy kell védekezni...
2021. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Én elmondanám neki, hogy úgy gondolom, ez számára kedvezőtlen, és lehetségesnek tartom, hogy a nagy korkülönbség okaaz, hogy az apja eltűnt az életéből. És támogatnám, ha esetleg tanácsadóhoz szeretne menni. Ez persze attól függ, mennyire őszinte a kapcsolatotok. Hogy ebből az fog-e neki lejönni, hogy támadod és nem akarod, hogy boldog legyen, vagy látni fogja, hogy tényleg aggódsz és csak jót akarsz neki.
2021. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%

Sok, foleg elso kapcsolatnak.

persze lehet hogy jo fej a pasi es nem kihasznalni akarja, de sajnos erre nincs garancia

2021. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Jogos a féltés a család részéről.De...ha a húgod szerelmes akkor sokat nem lehet tenni.Úgy sem hallgat senkire sem.A férfi 40 éves.Ilyen korban már mögötte van sok minden.Pl. elvállt, gyermeke van, csalódott. Óvatosan , mert nem biztos hogy őszinte a férfi szerelme.Csak fiatal nővel akár villogni.Bizonyítani, hogy ő férfias még.Vagy féltékennyé akarja tenni a volt nőjét.
2021. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem 23 volt amikor összejött a 16 évvel idősebb (ma már) férjével. Köszönik jól vannak és boldogok. 3 év után összeházasodtak aztán született 3 gyerekük.
2021. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm a szülei között 12 év korkülönbség van még az anyós és a veje között kb 5-6 bőven jól megvannak nagyon harmonikus család szóval nem mindig rossz ez ha a húgod jól érzi magát vele akkor szerintem nincs baj vele
2021. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha el lenne tiltva annál rosszabb


Röhejes a gondolata is, hogy egy 24 évest eltiltsatok bármitől. remélem, boldog lesz a pasi mellett, mert te meg anyád, háááát...

2021. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!