Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mostohatesóval összejönni?

Mostohatesóval összejönni?

Figyelt kérdés

Anyukám új férjének a fiával összejöttünk.

3 hónapja tart a dolog, de még senki nem tudja.

Ti hogy fogadnátok ezt?


2017. máj. 10. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tök oké,mondjuk szülőként nem tudom,hogy fogadnám.
2017. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagytok vérrokonok, semmi bajom nem lenne vele...
2017. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En is a mostoha anyukam lanyaval vagyok egyutt... Sztem nem gaz... Nincs ebben semmi nem vagyunk rokonok..
2017. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha szakítotok, akkor ciki lesz.

Előbb gondolkodni kéne. Gondolom fiatalok vagytok, nem valószínű,hogy ő lesz életed párja.

2017. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, a részletekben rejlik az ördög. Nem mindegy, hogy hány évesek vagytok, mióta vannak együtt a szülők, mióta éltek mind egy fedél alatt vagy milyenek a lakhatási körülmények.


Ha két kamaszról van szó, nem feltétlenül lesz őszinte az örömük, tisztában vannak a kamasz kapcsolatok hosszával és azzal is, hogy milyen kellemetlen lesz ha utána is minden nap egymást kell bámulnotok. Ha valamelyikőtök a másik szülőnél él az azért enyhítő körülmény.


Ha régóta egy család vagytok akkor is furcsán reagálhatnak, hisz valószínűleg testvérekként neveltek titeket.

2017. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Száz egyéb dologtól függ, de nyilván nem örülnék neki. Ha két szomszédról lenne szó, 99%, hogy össze sem jöttek volna. Mostanában egyre szaporodnak itt a mostohatesóvalösszejönni kérdések. Titeket ez birizgál fel, ugye? Mert nyilván nem a szerelmetek olyan őszinte, tiszta és mindent elsöprő, hogy emiatt ne tudjatok nemet mondani egymásra. Inkább a szándékos b**unk ki az egész családdal és járjunk egymással, csak mert ezt senki nem fogja tudni feldolgozni - téma van a háttérben... itt is.

Ez a tipikus Rómeó és Júlia szindróma... ha van egy ember a világon, akivel nem lenne szabad összejönnöd, akkor csakazértis ő és csakis ő fog kelleni, még meg is haltok egymásért, de CSAKAZÉRTIS.

2017. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a mr nobody c. film részben erről szól, ajánlom nektek. amúgy nem értem, miért cseszne el ez egy családot... ha a szülők manapság folyamat mozaikcsaládokat hoznak létre, nem értem mit csodálkoznak, hogy az ellentétes nemű, nem vérrokon, együttlakó kamaszok időnként egymásra találnak
2017. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én 25 vagyok, a párom 28.

A szüleink 6 éve vannak együtt, de mi sohasem éltünk egy fedél alatt, most sem :)

2017. máj. 11. 07:16
 9/12 A kérdező kommentje:
De csak most házasodtak össze a szüleink tavaly ősszel.
2017. máj. 11. 07:18
 10/12 anonim ***** válasza:

#6, miért ne lenne szabad? - nem vérrokonok...

Kérdező, sok boldogságot nektek.

2017. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!