Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hagyjam a húgomat nála idősebb...

Hagyjam a húgomat nála idősebbel összejönni?

Figyelt kérdés

Ikerlányok vagyunk, én vagyok az idősebb 24 évesek vagyunk. A szüleink 10éves korunkban elváltak, nagyon rosszul éltük ezt meg,de anyumra mindigis számíthatunk. Apunk kikerült a képből azóta nem is foglalkozik velünk.

A húgom elkezdett dolgozni egy gyorsétteremben mint nyári munka, és megtetszett neki egy férfi, aki mackós alkat és 40 éves. A férfi is bókolgat neki és közös a munkahelyük. A húgomnak még sose volt párkapcsolata, anyum mikor meg tudta nagyon kiakadt, hogy őt idézzem ezt mondta a húgomnak "majd fölcsinál és jól otthagy"

Mikor húgom megkérdezte tőlem szerintem jó ötlet e ez a kapcsolat megpróbáltam nem állást foglalni a kérdésben. Elsőnek ismerje meg utána döntsön anyumat is megértem, rettentően félt minket mindentől.

A húgomnak apakomplexusa lehet, apunkért rajongott és most látszik meg mennyire megviselte az akkori válás.

Mit tehetek? Hagyjam ezt az egészet? Ha el lenne tiltva annál rosszabb, mellesleg felnőtt el tudja dönteni mit akar.

Nem sok az a 15 év?


2021. jún. 15. 09:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a tesódnak van joga eldönteni, mit szeretne! Anyukátok meg azért félt mindentől, mert tart tőle, hogy magára marad! Az ilyen beteges! Kicsit engednie kéne titeket!

Az hogy mackós alkat, semmit nem jelent, ha tesódnak tetszik, legyenek boldogok együtt!

2021. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Úgy írod a mackós alkatot, mintha bűnöző lenne
2021. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szimplán nem kel beleavatkozni.
2021. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít. Ha kompatibilisek egymáshoz, akkor hajrá.
2021. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!