Van erre megoldás ?

Figyelt kérdés

18 f vagyok és van egy 8 éves húgom. Amég nem járt iskolába nagyon jóban voltam vele, mindig játszottunk, nevetgéltünk, stb. De amióta iskolába jár nagyon flegma lett, idegbajos, nagyképű, nyávogós stb, és nem lehet hozzászólni szinte.

Hogy mondjak egy példát: megkérdezem tőle, hogy holvan a távirányító full normálisan és ő erre flegmán beszólogat, stb. Pl.: kussolj, ny@morék,és ezek még a szebbek sajnos.. Ilyenkor megkérem, hogy ne beszéljen így ilyesmi, ezután megy panaszkodni anyámnak aki mindig neki ad igazat. Nagyon elvagyok keseredve, segítsetek!


Ui.: elnézést, de ezt nehéz így leirni. 🙁



2021. aug. 2. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van hát! Az anyának nevelni kéne a neveletlen lányát!


Ha én így mertem volna beszélni apámmal, vagy az életem része, akár anyámmal, de akár bárki mással, akkor pofont oszt ki apám, hogy fal adjak a másikat, ebben biztos vagyok - pedig nem verő szülő.


Mondhatsz te bármit, amíg az "úr a háznál", vagyis anyád kvázi támogatja is a viselkedésében a húgodat.

2021. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Egy pofon csodákra képes.
2021. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
*vagy ha az
2021. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Elvagy keseredve? Rég el kellett volna magyarázni a huginak, hogy kinek hol van a helye! Először szép szóval, aztán ha nem használ már mehet a saller. 8 éves kis gyerek mondja egy felnőtt embernek, hogy "Kussolj nyomorék!" Lenne neki olyan kuss, meg nyomorék...de ez csak a végső esetben, ha tényleg nem lehet vele megbeszélni, hogy miért ilyen.
2021. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Szüleidnek kéne intézkedni, a pofozós kommentet meg hagyd figyelmen kívül, ez már elég sok helyre beírta, neki mindig a pofon a jó.
2021. aug. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
100%

"ezután megy panaszkodni anyámnak aki mindig neki ad igazat"


Ezt hogy kell elképzelni?

"Fiam, nincs azzal semmi baj, ha nyomoréknak nevez a húgod?"

2021. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, anyukának kell az első sallert adni, mert alkalmatlan a gyereknevelésre...
2021. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!