Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a testvéreddel egy munkahel...

Ha a testvéreddel egy munkahelyen dolgoznátok, más beosztásban, akkor inkább egy nőt vinnél haza, mint a családtagodat?Mi lenne ennek az oka?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pld. bejön a nő.
2021. aug. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%

A testvéremmel egy munkahelyen dolgoztam, más beosztásban. És csajt vittem haza. (Mert a testvéremtől külön éltem)


Amúgy értelmetlen kérdés.

2021. aug. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy jobban bejon a nő mint a testvérem bár ha egy házba lakunk akkor mindkettot hazavinnem
2021. aug. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg azt a csajt vinném haza akivel egy randi után este ágyban bújok. A tesóm meg oldja meg a hazamenetelt egyedül.
2021. aug. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Na mégis mi lenne az oka? Gondolkozz!
2021. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi van?! Miert kene inkabb a tesot hazavinni? Felnott ember, oldja meg. De az is lehet, hogy otthagynam neki a kocsit, a csajjal meg setalnank egyet, aztan ha megunjuk, leintunk egy traktort es hazapofogunk vele.
2021. aug. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem bírja a tesóját.
2021. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért alapvetés, hogy haza kell vinnem a testvéremet?
2021. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!