Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Vegyek neki ezek után ajándékot?

Vegyek neki ezek után ajándékot?

Figyelt kérdés

Ezen a héten lesz a testvéremnek a szülinapja. Állandóan bánt, beszólogat, szüleim előtt akar befeketíteni. Szerintetek vegyek neki bármit is? Engem már nem érdekel, hogy "testvérek vagytok", blabla.


Megérdemli egyáltalán az ilyen, hogy foglalkozzanak vele? Alig van pénzem, de ha nem veszek én leszek a szemétláda.


Állandóan lehúz. Volt öngyilkossági kísérletem, mert annyit bántanak itthon, és mindig felemlegeti, meg olyanokat mond, hogy bárcsak meghalnék.



2021. nov. 1. 09:59
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
94%
10000000%, hogy nem kapna semmit, kerülném, tiltanám, törölném mindenhonnan.
2021. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
15%

1!


Nagy eséllyel 16 éves a kérdező, így mondjuk elég nehéz lenne otthon kerülnie a testvérét.



Kérdező!

Ha mindenki bang otthon, akkor gondolod meg fognak dicsérni érte, ha nem adsz semmit a testvérednek a születésnapjára?

2021. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%
Én vennék neki…az a 300 forint nem vágna földhöz, amibe egy csomag egyrétegű wc papír kerül
2021. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
22 vagyok testvérem meg 26
2021. nov. 1. 10:12
 5/29 A kérdező kommentje:
#3 XDDDD
2021. nov. 1. 10:13
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
És még otthon élsz?
2021. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Nyilvánvaló, hogy nem, és jó lenne, ha végre a saját értékrended szerint élnél, és nem azt lesnéd, mint egy óvodás, hogy mit szól anyuci és apuci! Bérelj albérleti szobát, akármilyen rossz helyen, és költözz. És menj el a helyi pszichiátriai gondozóba ingyenes pszichológusi kezelésért. És tanulj valami olyan szakmát, amiből meg lehet élni.
2021. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél semmit. Ha gondolod, mondd hogy "Boldog szülinapot!" - de csak akkor, ha szívből mondod. "olyanokat mond, hogy bárcsak meghalnék." - Itt most nem a születésnap a legfontosabb köztetek, jó lenne, ha egy kicsit nyugiban lennétek, aztán elbeszélgetnétek arról, hogy tulajdonképpen mi is a bajotok egymással.
2021. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#6 hát, igen, sajnos. Most hova menjek, érted. Még tanulok, olyan albérlet árak vannak, tiszta kilátástalan az egész.
2021. nov. 1. 10:20
 10/29 A kérdező kommentje:
#7 👍
2021. nov. 1. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!