Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Vegyek nővérem gyerekeinek...

Vegyek nővérem gyerekeinek ajándékot karira? Költsek így rá?

Figyelt kérdés

Egy problémám van ami rosszul esik.


Nem vagyunk jóban,de a gyerekek miatt szoktam látogatni őket meg a gyerekeknek venni ezt azt, mert ők nem tudják megvenni.


Tavaly karikor is az volt, hogy vettem a kisgyereknek (8) világítós karis felsőt meg ezt azt 10+ ezer volt, mert ruhákat szoktak venni nekik.


Elég rosszul esett, hogy elvette az ajándékot felpróbálta az egyik pulcsit és egyből kérte a telómat


Mindig ha megyek hozzájuk akkor kell neki a telóm, mert a szülőkén nem játszhat ha nem kapja meg bemegy duzzogni meg nyivákol. Persze tavaly megkapta elvitte a szobába azt le se sz..rt. de mivel nővéremmel nem vagyok jóban így nem volt miről beszélni így 30 perc múlva léptünk is.


Ha esetleg őt hozzák mamához és ott vagyok akkor se én hanem csak a telefon érdekli.



2020. okt. 25. 18:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem. És nem is mennék oda.
2020. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Közös vele, hogy sajnos most nincs nálad a telefon. Csak ne felejtsd el lenémítani, nehogy elkezdjen csörögni a zsebedben.

Ajándéknak meg vigyél egy tábla csokit.

2020. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg neki előre, hogy nem fogod odaadni és tartsd is magad ehhez.
2020. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Utóbb volt hogy egyszer azt mondtam nincs nálam, mert elfelejtettem hozni. Morgott meg nyöszörgött és elment tv-ni szeptemberben mikor apjával erre kanyarodtak akkor is kérte volna mondtam most nem, mert kell telefonálni és kiment az udvarra.
2020. okt. 25. 18:45
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
A karácsonyi ajándék meg a telefon kunyerálás két külön dolog. Lehet nem véletlenül nem adják oda a szülők a saját telefonjukat. Vannak dolgok, amiket nem kell idejekorán odaadni nekik. Ha duzzog, akkor duzzogjon. Azért csinálja ezt veled, mert te vagy a gyengébb láncszem.
2020. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Hét nem kell elmenni, ha elmész, vigyél neki valami ajándékot, de ne drágát, egy kis olcsóbb játékot, vagy egy sima felsőt... És ne add oda neki, had hisztizzen
2020. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Egy gyerek annyira nem orul a ruhank

Vigyel neki olyan jatekot, ami lekoti.

2020. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Egyszersem használ semmit a gyerek akkor nem látom így X karácsony után neki venni olyan dolgot amit nem akar használni. ( Ha el nem adta azóta tesóm)


Telefont azért sem adom oda, mert eléggé bele bújik szó szerint tehát nagyon közel nézi

.

2020. okt. 25. 18:53
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tesódat minek örülne...
2020. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mindig kisautó a válasz,de annyi van neki. Vettem már neki nagyobb távirányítós autót, apja nyáron vett neki rendes benzines kisautót. De ha engem meglát csak a telefon...
2020. okt. 25. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!