Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Legyen még keresztanya?

Legyen még keresztanya?

Figyelt kérdés
Tesóm 32 éves. Bécsben lakom és ő eljött engem és 1 éves kislányomat meglátogatni 1 év után. Kicsit fura volt itt a viselkedése, telefont nyomkodta itt egyfolytában és mikor szóltam neki, hogy babával menjünk ki sétálni, mondta hogy nincs kedve, mert hideg van.(9 fok volt). Babával viszont ki kell mennem minden nap. Megsértődtem, mert hisz engem jött meglátogatni 1 év után 2 napra és én úgy gondoltam, hogy minden időt megpróbálunk kihasználni ezen a 2 napon, hogy együtt legyünk. Amúgy jó a kapcsolatunk, állítólag örült, hogy találkozunk, volt puszi találkozáskor meg ölelés is. Otthon is jól megy a sora, szóval nem értem, miért viselkedett így. Beszóltam neki, hogy a kényelme fontosabb, mint hogy 1 év után időt töltsünk együtt. Én örültem, hogy megmutathatom neki a várost, hogy elszórakozunk, kicsit kirándul, beülünk ide-oda, hogy ő is kicsit kikapcsol. Na mindegy, kimentem babával és mire visszaértem, már nem volt itt. Szó nélkül, pénz nélkül eltűnt (úgy volt, visszaútra én adok pénzt neki). Terhesen babával mentem őt keresni a környékünkön, babámat nem tudtam megetetni és altatni, mert keresnem kellett húgomat, aki németül sem tud, fővárost sem ismeri és pénze sincs. A stressztől már görcsöltem, nagyon aggódtam, mert nem tudtam, mi van vele. Írtam neki szépen, hogy jöjjön vissza, hol van és hogy ne viselkedjen így,mert görcsölök és aggódom, elolvasta, de vissza sem írt. Utólag megírta, hogy kolléganője utalt neki gyorsan pénzt külföldre, és már a vonaton van és hogy azért ment el, mert úgy viselkedtem vele. A nyelvet nem beszéli, fogalmam sincs, hogy jutott el fővárosban az állomásra. Ő lenne a keresztanya. Ti ezek után megbíznátok még benne? Hozzáteszem, mikor vitáztam vele, nem sértegettem, nem rágalmaztam, nem ütöttem meg, semmi hasonló, csak közöltem vele milyen csalódott vagyok a viselkedésétől. Egyszerű buta vita volt, amit megbeszélhettünk volna, miután visszajöttünk kislányommal a sétából. Örülnék így ismeretlenül egy-két véleménynek.
2021. nov. 3. 11:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

Furcsa viselkedés, de meghallgatnám az ő verzióját is. "Nem sértegettem, nem rágalmaztam, nem ütöttem meg." Még jó. 😃


Ő a vendég, egy napot kibírtatok volna séta nélkül. Amúgy a szavaidból érződik, hogy minden gondolatod a babád körül forog, lehet, hogy ez idegesítette. Őt nem biztos, hogy ugyanaz érdekli, mint téged. Szerintem egy ilyen hülyeség miatt nem érdemes összeveszni.

2021. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
98%
De akkor sem az a megoldás hogy lelép szó nélkül, hogy idegeskedjen a másik. Ha én tudom hogy a gyerek körül forogna az egész ottlétem, el se mennék inkább, de nem hoznám ilyen helyzetbe a tesómat.
2021. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 babyboom567 ***** válasza:
100%
Hogy zárta be a lakást,mikor elment?
2021. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A keresgélés és az aggódás teljesen felesleges volt, ahelyett végezhetted volna a dolgodat is. Tesód felnőtt ember, saját döntéséből hagyta el a lakást. Neked más dolgod nincs, mint az adott szituációból levonni a következtetéseket. Ha úgy érzed, hogy van miért bocsánatot kérned, akkor tedd meg, beszélj vele, ne maradjon benned tüske. Ha erre ő nem vevő, akkor én nem kérném fel őt többet sem keresztanyának, sem másra.
2021. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
32 évesen egy 15 éves kamasz gyerek szintjén van, bele van bújva a telefonba, nem akar meg mozdulni, és megsértődik. Simán ott hagyja a lakást és ha pl bemegy valaki? Plusz szó nélkül lelép, óvoda szint... Nem, hogy keresztanya, de nem is keresném többet. Egy kisbabának meg kell a levegő,új ingerek.Nem ülhet mindenki otthon egész nap telefont nyomkodni.
2021. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem enm valo erre a szerepre.
2021. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!