Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen a viszonyod az ikertest...

Milyen a viszonyod az ikertestvéreddel?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és van egy ikertestvérem. Mi egy petéjűek vagyunk és lányok. Általánosban rossz volt a kapcsolatunk mások voltak a barátaink meg minden viszont mióta közép suliba járunk rengeteget javult. Mindent megbeszélünk egymással és mindig ott vagyunk a másiknak ha kell. Az osztálytarsaink kiközösítenek minket, de mi ketten mindig jól elvagyunk. A tanárok nem értik hogy hogy mindig együtt vagyunk. Ők sem tudnak minket megkülönböztteni azt mondják olyanok vagyunk mint 2 tojás. Ha van ikertestvéretek milyen a kapcsolatotok? Ti is mindent megbeszéltek? Köszönöm annak aki elolvasta.
2021. nov. 10. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Egy testvérpár kapcsolata hullámvölgy, főleg tini korban, de általában ahogy telik az idő, úgy fog erősödni a kapcsolat. Az, hogy a tanárok "nem értik" azt szerintem csak te magyarázod be magadnak, nem tudom, hogy mit nem lehet érteni azon, hogy egy ikerpár kapcsolata szoros. Beszéljetek meg mindent egymással, testvérek vagytok, ha valami probléma lenne veletek, az nem emiatt van.
2021. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
93%

Nekem is van egy ikertestvérem. Mi is egy petéjűek vagyunk. Minket se tudnak megkülönböztetni. Kis korunk óta nagyon jól megvagyunk. Egymás nyakán vagyunk állandóan. Megbeszélünk mindent testvéremmel.

16/F

2021. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Persze mi ketten jól megvagyunk de rossz a kapcsolatunk.

Döntsd el akkor most jó vagy rossz

2021. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nézd a jó oldalát, barátok is vagytok, azért szerintem ez így kifejezetten jól alakult.
2021. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!