Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a hugommal nem...

Mit tegyek ha a hugommal nem a legjobb a kapcsolatom, de hát közeleg a karácsony?

Figyelt kérdés

2021. dec. 7. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Békülj ki vele.
2021. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha a kapcsolaton javítani akarsz, azt - szerintem legalábbis - nem a karácsony miatt, illetve nemcsak a karácsony miatt kell megtenni.

Hol romlott el a viszonyotok?

Viszont az ünnepek közeledte és a nagy évvégi hajtás után hamarosan bekövetkező nagy leállás a munkahelyeken, a szabadság, a karácsonyi ráérős időszak a legjobb alkalom arra, hogy - ha mindkettőtökben megvan a "békülési szándék" (vagy minek nevezzem ezt a helyzetet, de szóval érted), hogy ezt rendezzétek.

Szerintem ideiglenes csatabárd-elásás ebben a helyzetben (közvetlen családtag) nem szerencsés, de az ünnepekre - azt javaslom - mindenképp tegyétek félre a dolgokat!

2021. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Úgy tűnik nálad a képmutatás ünnepe a karácsony, különben fel se tennéd ezt a kérdést.
2021. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél lépwseket felé. Vwgyél egy kedves kis ajándékot és ne a büszkeséged vezéreljen. Valószinüleg az első lépést nehez megtenni.

Én nővéremmel 5évig nem beszéltem, majd felkerestem, egész délután beszéltünk majd azóta is jóban vagyunk..

2021. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Csak azért mert karácsony, nem kell vele kibékülni. Oszt' ott jópofiztok a fa alatt, de amúgy meg egymás torkának esnétek? Nem kell a látszatot fenntartani. Én lesz*nám.
2021. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

És akkor mi van?


Én sem vagyok jóban több rokonommal, mert ők olyanok, mint te, hogy amúgy le se tojnak, de elvárnák, hogy karácsonykor a nyakukba boruljak, hát hogyne.

2021. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, nekem is van ilyen családtagom, akivel nem vagyok jóban. Én úgy vagyok vele, hogy ami egész évben nem működik, az miért működne pont karácsonykor, szóval nem foglalkozok vele.
2021. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Lesz családi közös összejövetel, ahol mindenki ott lesz? Gondolom, vagytok annyira felnőttek, hogy tudtok normálisan viselkedni és nem rontjátok el az egész család ünneplését.

Vagy nem lesz? Csak te gondoltad, hogy most talán mégis kéne találkoznotok?

2021. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Most csak a akrácsony miatt, hogy aztán utána minden olyan elgyen mint eddig? Annak nincs ok értelme.
2021. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lau6 válasza:
76%

Szia.Mivel karácsony a szeretet ünnepe,ezért szerintem légy vele kedves,adj neki valami személyes ajándékot.Testvérek vagytok,elválaszthatatlanok.


Szóval előbb-utóbb jobb lesz a kapcsolatotok.


Te kezdeményezz.Ha ő nem.


Légy hozzá türelmes,kedves,figyelmes.


Próbálj vele beszélgetni.


Minden harag,kiabálás,stb nélkül.


Boldog karácsonyt előre is nektek.Sok sikert☺

2021. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!