Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom karácsonyra örülne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom karácsonyra örülne egy velünk kapcsolatos monopolynak egy spotify üvegképnek,cigitartónak és pár arcápolási cuccnak szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat társasoztunk,mindketten imádjuk. Az üvegre pedig a kedvenc közös számunk lenne ragasztva közös képpel. Elkezdett figyelni mot használ az arcára azért gondoltam olyan termékekre.

2020. nov. 26. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Spotify üvegkép alatt mire gondolsz?
2020. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Üvegre gravíroztatnám a kedvenc számunk és annál a percnél tartana ami a kedvencünk felettw közös képpel,mintha az lenne a képe.
2020. nov. 26. 12:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, valami ilyesmi? [link]
2020. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,pont ilyen csak gravíroztatva.
2020. nov. 26. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötletek, nekem tetszene ez az üveges dolog
2020. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzést😊a társason kívül egy dobozba szeretném belerakni a dolgokat ami felnyitható a tetejében egosor van és közös képekkel van kiragasztva de alapból csak egy fekete doboz.
2020. nov. 26. 12:21
 7/11 anonim válasza:
11%
Hány éves a barátod? 8? Másnak örülne az inkább. Egy jó nedves mindzsának nem örülne?
2020. nov. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintünk egy lightos iszogatás mellett vagy akár anélkül ia nagyon szórakoztató a társas pont emiatt gondoltam erre. Szerintem személyes nagyon és szereti ha olyat kap tőlem amit én csinálok.
2020. nov. 26. 13:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerettek társasozni nagyon jó ötlet az is. A társasozás kortalan, aki azt mondja hogy 8 éveseknek való annak ajánlok figyelmébe komoly stratégiai társasokat, aminek még a játékleírását sem értené.

Mivel tini párkapcsolat kategória, szerintem ez a korosztály értékeli ezeket amiket leírtál.

2020. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem gyerekek, csak a kérdező kreatívabb annál, hogy masnit kössön a derekára és széttegye a lábát, hogy "tessék, ajándék, boldog karácsonyt".
2020. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!