Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy viszonyulnál a bátyádhoz...

Hogy viszonyulnál a bátyádhoz ha kiderülne, hogy megütötte a feleségét?

Figyelt kérdés
Tegnap kora este nálunk voltak a bátyám és a sógornőm. Igazából jellemző rájuk, hogy gyakran összekapnak, és tegnap is összevitatkoztak valamin és félrevonultak tovább vitatkozni. És ebből hallottam, hogy a sógornőm azt hozta fel, hogy valamikor bátyám megütötte, aki nem is tagadta. Az nem derült ki, hogyvez egyszer vagy többször történt, de az egyértelműen kiderült hogy minimum egyszer megtörtént.

2022. jan. 1. 10:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%
Ugyanúgy mint előtte.
2022. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
eszméletlenül nagyot csalódnék benne.. nem viselem el a szándékos fizikai bántalmazás semmilyen formáját sem, de talán a legrosszabb a férfi üt nőt helyzet. nincs az a helyzet, amikor egy vita, vagy probléma megoldása az, hogy megütöm a másikat..
2022. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Azért a szituáció nem mindegy.


Pl ha az asszony sodrófával ment neki egy vita során és akkor ütött vissza, vagy ő ütött először.

2022. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi lehetett a szituáció sajnos.
2022. jan. 1. 10:51
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
"Azért a szituáció nem mindegy." Így bizony.Lehet, hogy szidta anyukátokat stb... Nem túl szép jelzőket használva.
2022. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%

Nekem kellene ítélkezni?

Kért tőlem a csaj segítséget, vagy csak hallgatóztam amikor félrevonultak?

Ha nem kért és a nőnek azóta is megfelel, akkor az ő dolguk. Tudnak "érdekesen" élni párok.

Remélem gyerek nincs és nem is lesz!

2022. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Csalódnék benne...

Az erőszakra nincs magyarázat... pláne nővel szemben

Egyetlen eset, a jogos önvédelem kivételével, ha a nő kezében kés/fegyver van, de akkor is csak azonos szintű önvédelem.

2022. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
" pláne nővel szemben" Egyenjogúság van. Amit nem néznék el egy férfinak, azt egy nőnek sem.
2022. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Nekem olyan furák az ilyen kérdések!

Soha nem vártam el senkitől, hogy a párkapcsolatomban rendezkedjen, cserében én sem rendezkedem máséban. Viszont fordult elő velem, hogy valaki megütött, másnap már nem voltunk egy pár, saját döntésemből.

2022. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Tök mindegy mik a körülmények: az nem férfi aki erőszakkal rendezi le a konfliktusait, az nem férfi. Csak akkor elfogadható az erőszak ha fizikailag fenyegették, és nem volt más mód védeni magát.
2022. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!