Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővéremnek miért baj, hogy...

Nővéremnek miért baj, hogy tetszik nekem ez a szám?

Figyelt kérdés

[link]


Pedig szerintem ez kifejezetten egy jó mai szám, mondom úgy hogy nem ilyeneket szoktam hallgatni(Vagyis a Djent-et szeretem). Van benne power, lehet rá táncolni, az elektronika sincs eltúlozva, egyedül talán a rapszerű rész, ami kicsit felesleges bele, de az sem hallgathatatlan.



2022. jan. 10. 00:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Jó ez, csak ne kelljen huzamosabb ideig hallganom
2022. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Mojjo ***** válasza:
93%

Nekem kifejezetten borzasztó, fél percet sem bírtam belőle meghallgatni, de ettől még nem baj, hogy neked tetszik, miért lenne?

Ízlésről a legfeleslegesebb vitatkozni, az meg nehogymá' baj legyen, hogy neked más tetszik, mint a nővérednek. Nem az ő klónja vagy, természetes, hogy van saját ízlésed.

2022. jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet hogy bassza a fülét az alacsony DR érték? Nekem ez a fő dolog, ami nem tetszik benne. Ez a szám: [link] Egy átlagos, jobb minőségű szám: [link] A DR a zeneszám dinamikáját mutatja meg (Dynamic Range). Minél nagyobb ez az érték, annál jobban elkülönülnek a hangok, annál jobb a térhatás, annál élvezhetőbb a zene. Ez a DR5 egy rendkívül alacsony érték. Gyakorlatilag folyamatosan üvölt a zene. Akkor szoktak ilyenek lenni, ha valamit nagyon elcsesznek a stúdióban. Bár, aztán a fene se tudja. Manapság minden második szám ilyen. Régen eltörték volna a kezét annak, aki ki mer adni egy ilyen számot.
2022. jan. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
Bszott rossz.
2022. jan. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#3 Az album verzió egy picit más egyébként, itt valamiért erősebbek a dobok és talán torzabb is a hangzása. De egyébként értem én mire gondolsz. Viszont ha megnézel egy mai top10-es, 20-as listát, ez azokhoz képest nem egy vállalhatatlan szám.
2022. jan. 10. 00:38
 6/38 A kérdező kommentje:
Egyébként hahó, ébresztő! Nem azt kérdeztem, hogy kinek tetszik, hanem azt, hogy miért baj az a nővéremnek, hogy NEKEM tetszik!!!
2022. jan. 10. 00:41
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Az a baja vele, hogy neki nem tetszik, ezért nem tetszik neki hogy neked igen. Ha neki tetszene a szám, akkor nem zavarná, hogy neked is tetszik.
2022. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Mojjo ***** válasza:
94%

@6: Természetesen rendkívül jól ismerjük a nővéredet, így pontosan tudjuk, hogy ez neki miért baj...

De mi lenne - figyelem, döbbenetes ötlet következik! -, ha mondjuk ezt tőle kérdeznéd meg?

2022. jan. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%
Kedves nem frusztrált kérdező: MIért nem kérdezed meg nővéredet, hogy mi baja van vele, miért várod, hogy idegenek találják ki mi baja vele, akik nem is ismerik?
2022. jan. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

És még a 4-es válaszolót pontozzák fel, hát ezt nem hiszem el! 🤣


Oké, elárulom, valójában nem érdekel a nővérem véleménye, úgyhogy nincs miért megkérdeznem tőle, kíváncsi voltam valamire és bebizonyosodott, az embereknek tényleg csak az a jó, amit ők szeretnek, minden más sz@r. Bírka mentalitás.

2022. jan. 10. 01:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!