Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővéremnek miért baj, hogy...

Nővéremnek miért baj, hogy tetszik nekem ez a szám?

Figyelt kérdés

[link]


Pedig szerintem ez kifejezetten egy jó mai szám, mondom úgy hogy nem ilyeneket szoktam hallgatni(Vagyis a Djent-et szeretem). Van benne power, lehet rá táncolni, az elektronika sincs eltúlozva, egyedül talán a rapszerű rész, ami kicsit felesleges bele, de az sem hallgathatatlan.



2022. jan. 10. 00:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nőjetek fel inkább.
2022. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező! Te mész dolgozni?

Válaszaidból kb 13 éves vagy, mint a lányom. Bár Ő is komolyabb.

2022. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
77%

"csak az a jó, amit ők szeretnek, minden más sz@r"


Nyilván minden ember azt fogja szeretni, ami neki tetszik, a többi nem. Nem várhatod el, hogy mindenki szeresse ezt a zenét...


A nem tetszés kifejezésének stílusa meg más kérdés.


Ha én nem szeretem az x rap zenét, és azt állítom, hogy "szerintem rossz" - bár tényleg nem az én stílusom, nem fogom földig alázni a zenét, de nem is fogom hallgatni-, akkor birka leszek?


Neked is van tuti olyan zene, amitől feláll a hátadon a szőr, mert szerinted nem jó/nem a te fülednek jó. Eszerint meg te is birka lennél🤷‍♀️ de ez nem csak a zenére vonatkozik. 🧠

2022. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
2022. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

#34 Ezt a kérdést nem én írtam ki.


Egyébként valamelyik válaszoló, nem ez a legnagyobb problémám, de nyilván ismeretlenül te biztos tudod, attól még, hogy kitettem erről egy kérdést, mivel ez az oldal erre van, nem azt jelenti, hogy ez a legnagyobb problémám. Mentális problémával küszködök és öngyilkosságon gondolkozom.


#33 Zagyvaságokat írsz, természetesen a "sz@r" és a "nem tetszik" között van egy óriási nagy különbség.

2022. jan. 10. 16:11
 36/38 A kérdező kommentje:

#29 Gáz: [link]


#30 Sz@r, másnéven ürülék: [link]

2022. jan. 10. 16:16
 37/38 LEszti0611 válasza:
64%
Nekem tetszik.
2022. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
#3 Ezeket a zenéket általában ilyenre maszterelik, hogy úgymond "bszósan" szóljon.
2022. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!