Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nővéremnek miért baj, hogy...

Nővéremnek miért baj, hogy tetszik nekem ez a szám?

Figyelt kérdés

[link]


Pedig szerintem ez kifejezetten egy jó mai szám, mondom úgy hogy nem ilyeneket szoktam hallgatni(Vagyis a Djent-et szeretem). Van benne power, lehet rá táncolni, az elektronika sincs eltúlozva, egyedül talán a rapszerű rész, ami kicsit felesleges bele, de az sem hallgathatatlan.



2022. jan. 10. 00:09
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
#20 Nyílván ha nem vetted volna észre én a bírka mentalitás ellen vagyok. A kérdésem és válaszaim részben trollkodások ugyan, de van, amit valóban úgy gondolok ahogy. Ja és még mindig jogosnak érzem a kiakadásom.
2022. jan. 10. 02:10
 22/38 A kérdező kommentje:
Mindenesetre jó volt egyet nevetni így este munka előtt pár órával, köszi srácok, remélem nincs harag! :D
2022. jan. 10. 02:12
 23/38 anonim ***** válasza:
86%
11-es vagyok. Úgy értem hogy azért köt beléd mert a stílusod alapján nem vagy valami szerethető és így abba próbál belekötni amibe tud. Nem mondom hogy bölcs amit tesz, de olyan nagyra vagy magadtól hogy megértem a tesódat. Úgy viselkedsz mintha te találtad volna fel a spanyol viaszt, tipikus hülye kamasz ( megjegyzem én is ilyen kamasz voltam, a legtöbben ebben a korban azt hisszük vagyunk olyan okosak mint a felnőttek).
2022. jan. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
90%
Ja és nem kell kamasz korban lenned ahhoz hogy úgy is viselkedj, van aki későn érő vagy szimplán sosem nő fel.
2022. jan. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
92%
Mert ez nem egy szám, ezzel tesztelik, hogy epilepsziás vagy-e.
2022. jan. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
89%
Csak a szokásos trollunk lesz megint...
2022. jan. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

#23 Okosabbnak tartom magam az átlagnál az igaz, az a baj ti vettétek magatokra, amit írtam, valójában az 5-ös válaszomat a 4-esnek szántam csak és nehogy azt mondd, hogy nem volt jogos, mert az volt, nem azt kérdeztem, hogy neki tetszik-e a szám vagy sem, oké hogy nem lehet erre a kérdésre érdemben válaszolni, de akkor ne válaszoljon, kerülje ki a kérdést, vagy írja szimplán azt, hogy "sz@rd le", az is hasznosabb. Abban is igazam van, hogy a zöld pipa és a piros x nem like-dislike gombként funkcionál itt az oldalon, attól hogy te egyetértesz egy válasszal, vagy tetszik a válasz, az nem azt jelenti, hogy az a válasz hasznos is a kérdésre nézve. Utoljára pedig attól még, hogy az igazat írom nem jelenti azt, hogy "tipikus hülye kamasz" vagyok, ez olyan mint ha azt mondanád, hogy egy kamasznak nem lehet igaza, az csak is hülye lehet, neki kuss a neve.


#25 Na ez jó, ez legalább vicces, erre lehet fel is kellett volna hívnom a figyelmet.


#26 Nem vagyok az a szokásos troll, miután más sem vette komolyan a kérdést, azután nekem miért kéne feltétlenül komolyan vennem?

2022. jan. 10. 04:45
 28/38 anonim ***** válasza:
73%
Igen egy kamasz csak is hülye lehet, ugyanis mindegyik azt hiszi mindent tud, holott nem élt meg egyedül, nem tartotta el magát egyedül, nem döntött olyan fontos dolgokban mint pl. Mire koltse a pénzt rezsirevagy ételre. Helyette egy kamasz legnagyobb tragédiája, hogy a noverenek nem tetszik a zenéje. Ezek után nem értem miért kéne felnőttként kezelni? Ha ezt nem tudod egyedül megoldani akkor tipikus nagyképű de még valójában keveset megélt buta kamasz vagy.
2022. jan. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
86%
Nem olvastam válaszokat, de ez a zene, (mondjuk attól messze van) nagyon gáz, a szó rossz értelmében! :D
2022. jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
66%
Über sz@r!
2022. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!