Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kényes téma, de az tényleg...

Kényes téma, de az tényleg árthat ha egy kamasz fiú meztelenül látja a kishúgát?

Figyelt kérdés
Egy pszichológus ismerősöm mondta, hogy így is kialakulhatnak egy fiatal fiúban pedofil hajlamok, mivel ebben a korban fejlődik ki ugye a szexualitásuk, az ízlésük és sajnos a kamaszok hajlamosak érdeklődni az ismeretlen, avagy tiltott dolgok iránt.

2022. jan. 13. 03:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem rohadtul nem ettől lesz valaki pedofil. És jó lenne tudni a pedofília szó jelentését:

12 vagy annál fiatalabb, kislányokhoz és kisfiúkhoz való szexuális vonzódást jelenti. Aki pedofil, az nem csak kislányokra megy! Fogjátok már fel. Már unalmas.

Amúgy nem mindegy, hogy mennyire kicsi a húga.

Normálisan nevelt fiú nem fog szexuális értelembe a húgára nézni. Hiába tiltott, meg bla-bla bla szövegek :)

2022. jan. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
#1 "Aki pedofil, az nem csak kislányokra megy!" Bocsánat pontosabban nem kislányt mondott, egy volt osztálytársam miatt tettem fel így a kérdést, mert tudom róla, hogy pedofil és van egy húga is, vele kapcsolatban beszéltem ezzel az ismerősömmel.
2022. jan. 13. 03:39
 3/46 anonim ***** válasza:
86%
Még is honnan a fenéből veszed hogy pedofil? Meg mennyire kamasz az a fiú? :) Meg még mindig nem mondtad mennyi a lány. Ha a srác tegyük fel, csak 14-15, 16 éves, és bejön neki a 12 éves kishúga, az nem lesz pedofília, inkább csak beteges.
2022. jan. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

#3 Nem mindegy a kérdés szempontjából, hogy honnan tudom? Tudom és kész.


10 év van köztük, most lényegtelen, hogy a húg most 12, vagy 6, egyszer volt kisgyerek, amikor a báty már kamasz.

2022. jan. 13. 04:20
 5/46 anonim ***** válasza:
89%
Akkor minden ember, akinek fiatalabb húga, unokahúga van pedofil. A nudisták is mind pedofilek. Ó, ha ilyen egyszerű tényezővel szűrni lehetne.
2022. jan. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
98%
Nem ettől lesz az, egyrészt már ilyen hajlammal születik vagy egy gyerekkori trauma váltja ki,de ez nem q pucér kishúg. Ismerősöd kár hogy pszichológus.
2022. jan. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonymousreview60 ***** válasza:
95%

A pszichológus ismerősöd nekem kontárnak tűnik vagy te emlékszel marhaságra.

Egy 1-11-21 éves humanoid hím nem amiatt lesz pedofil, mert az 1-2-akárhány éves kishúgát/öccsét meztelenül látta. Most nem találom a cikket, de 2-3 éve azt olvastam, hogy a pedofil zaklatók 80%-át és zaklatták gyerekkorában.

2022. jan. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

#5 Nem úgy gondolta ő sem, hogy mindenkiből pedofil lesz, csak annyi, hogy ez is lehet egy ok a kialakulásának.


#6 Én is úgy gondolom, hogy a kialakulás okát egészen a gyerekkorig kell keresni.


#7 Sajnos tényleg ezt mondta.

2022. jan. 13. 06:39
 9/46 anonim ***** válasza:
78%

Huh, egy ilyen idiota ember praktizal?

A szexuális érdeklődés veleszületett adottság. Pedofil, homoszexuális, biszex, hetero: ez mind a szuletesnel dől el, nem számít, mit mutogatni neki.

2022. jan. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
89%

#9 06:41


Egyetértek


De ezt mondd meg légyszíves a kormánynak is.... 🙂

2022. jan. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!