Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi a megoldás a tesommal?

Mi a megoldás a tesommal?

Figyelt kérdés
Az öcsém 19 éves. Semmi másbol nm áll a napja mint gépezés. Meg heti 3szor elmegy esti iskolába. Ha odaer es nm alszik el pedig delutan vn a suli. Fürodni, fogat mosni nm akar. Enni csak akkor eszik ha már nagyon nagyon éhes. Csont sovány már a gyerek. Na de a legfőbb problema, hogy amikor jatszik kiabál, veszekedik a géppel vagy maga a jatek hangos. Tobbszori kerles utan sem halkitja le vagy marad csendbe. Már ott tartok hogy kiallvatlan vagyok mert az állando zajtol nm tudok aludni. Mi lehet a megoldás? Már mondtam neki hogy szerintem depresszios es menjen el orvoshoz.

#függőtesó
2022. jan. 31. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szulok mit szolnak?
2022. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neha rászolnak de kesei gyerek, már belefáradtak hogy nincs eredmény. Inkább ráhagyják
2022. jan. 31. 01:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé be van szűkülve. Szerintem egy laza mozdulattal vegyétek el tőle a gépet és rángassátok ki a szarból! Megértem, hogy kései gyerek, de attól még nem normális dolog, hogy a legalapabb dolgokra sincs igénye (fogmosás). Nem azt mondom, hogy anyukád vagy te napi kétszer zongorázzátok végig az összes fogát, de ki kell zökkenteni a monotóniából meg a komfortzónájából. Gépet elvenni, vissza meg akkor adni, amikor változást láttok.
2022. jan. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
19 éves, papíron felnőtt, nem kell neki semmit venni, keresse meg a kajára valót pl.
2022. jan. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Picit rontsd el a gépet. Kibontos, s kihúzos az egyik kábelt bent, azt ennyike.
2022. jan. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Netet se kellene neki fizetni, menjen munkát keresni.
2022. jan. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Szüleiddel beszélj, hogy egy utolsó próba a gyerekkel (öcséddel). Nyílván nem szeretnétek, hogy ilyen legyen.. Elsősorban próbáljátok meg magatok közt, utána ha nem megy, szakember segítségével (pszichológus), mert sokat tud segíteni.

A változás sosem könnyű.

2022. jan. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet, hogy autista vagy valami hasonló?
2022. febr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
48%
Tessék vele megfizettetni a saját fenntartásának a költségeit! Akkor el kell mennie dolgozni, ami az esti iskola mellett lehetséges. Így kinyílik a világ számára és magától változni fog. Hiszen 8 óra munka után nem biztos, hogy lesz kedve gépezni.
2022. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!