Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a nővéremmel?

Mit csináljak a nővéremmel?

Figyelt kérdés
A nővérem minden áron ki akar sminkelni és veszekszik velem, hogy miért nem hagyom. Eddig kétszer engedtem, egyik sem tetszett amit csinált, meg amúgy is a természetesség híve vagyok. Neki is mondtam, hogy nem tetszik amit csinált meg nem akarom erre jött azzal hogy akkor csak legyek az ,,alanya". Mondtam neki hogy nem akarom hogy kisminkeljen semmilyen módon, de ezt nem fogja fel. Hogy értessem meg vele?

2022. febr. 23. 16:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem engeded és kész. Majd csak megunja.
2022. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom csak az alanya miért nem akarsz lenni, semmi bajod nem lesz tőle, ő meg gyakorolhat....
2022. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%
Ha fiú vagy, megértem.
2022. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Én is a természetesség híve vagyok.

De én megengedném neki, pl hétvégén amikor nem megyek sehova hogy gyakorolhassaon rajtam utána meg lemosnám. Így mind a ketten boldogok lennénk.

Van amikor az apuka is megengedni hogy a kislánya kifesse a körmét vagy kisminkelje, utána meg lemossa. Jó látni hogy boldog az akit szeretsz.

2022. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%
Megértelek, én is a természetesség híve vagyok (52/F)
2022. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Azért nem akarok az alanya lenni, mert alapból rossz érzés, ahogy egy ecsettel nyúlkál a csukott szememre, nem szeretem. ha meg lemosom megsértődik.

Lány vagyok

2022. febr. 23. 16:57
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Vegyen magának sminkbabát, ha ennyire gyakorolni akar, neked pedig nincs hozzá kedved!
2022. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Nővérke nem érti hogy nem az eleven játékszere vagy?
2022. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves a nővéred, hogy nem fogja fel? :D
2022. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%
Te hány éves vagy? Amúgy alapjáraton se szereted a sminket és sosem sminkeled magadat? Vagy csak a nővérednek nem tűröd el?
2022. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!