Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van valamilyen mód rá, hogy...

Van valamilyen mód rá, hogy megtaláljam, ha egyáltalán él?

Figyelt kérdés

A lényeg:

Anyám, 25 éves koromban mondta el, hogy ikertestvérrel születtem, csak két óra múlva meghalt. Mikor a záró jelentesről kérdeztem, azt mondta, nem tudja hol van, utána fél évvel később megkérdeztem megint. Akkor azt mondta nem kapott. Megint pár hónap múlva azt mondta rá, elégett. Már eleve gyanús volt. Nem tudom mi az igazság. Abban sem mondott igazat, hogy állítása szerint vakbél műtétem volt 5 évesen, nem rég pedig el mondta hogy igazából olyan műtétem volt, ami miatt csökkent az esélyem az apaságra.

Ezért el döntöttem, hogy utána járok magam a dolognak. Hogy egyáltalán igaz e a testvér sztori, vagy az is hazugság. Ha pedig igaz, akkor tényleg meg halt e, és nem ő mondott le róla. Megérteném, mert szegények voltunk, de a hazugság az hazugság. És már nem tudom mit higgyek. Van rá valami esély, hogy utána járjak a dolognak?



2022. márc. 9. 22:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
20. Szerintem valamelyik iskolás gyerek unatkozik.
2022. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
92%
Még szerintem sanszos, hogy ez a kérdés is az övé: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..
2022. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%
Volt egy gyerek a településünkön, aki a facebook-ot használta folyton trollkodásra. Nevelőszülők nevelték, nem figyeltek rá, aztán hülyeségeket írt.
2022. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Megint te szórakozol, Kevin? Tanulj inkább, este pedig aludj, mert meg fogsz bukni matekból!
2022. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
87%
#5: családfámat ott kutattam, nincs zárolva semmi.
2022. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést miért nem törlik? Ma is jelent meg egy sztorija, amit töröltek.
2022. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
26: melyiket?
2022. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikben a nagyiját kezdte pocskondiázni.
2022. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!