Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék közben elment a kép,...

Játék közben elment a kép, azóta nem indul a Windows, kép egyáltalán sincs, de nem tudom milyen irányba menjek, hogy a hibát megtaláljam?

Figyelt kérdés
Játék közben egyszer csak elfeketedett a monitor, azóta jelet sem kap. Nyomtam egy reset-et, közben néztem az alaplap debug ledjét, amin végigpörögnek a kódok, majd egy pillanatra a ventik elhalkulnak és a debug kijelző újra elkezdi a kódok "pörgetését", mintha állandó reset-be kerülne. Ez megy végtelen ciklusban, míg le nem állítom. Ram-okat próbáltam variálni, vga-t is lehúztam, illetve a tápról is lehúztam amit lehetett. Ilyenkor a debug az adott hardver hibájánál megáll, de amint visszarakok mindent, újra kezdődik. Mit próbáljak még meg, illetve minek a hibája okozhat ilyen jelenséget? Szükség esetén írok pontos hardvertípusokat is.
2018. márc. 27. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Tápra tippelek, próbáld meg másikkal ha tudod.
2018. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá módom, bár ha a táp lenne a gond, akkor valahol még jó is lenne, mert legalább garanciális még...
2018. márc. 27. 15:00
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Volt valami előzménye? Például a közelmúltban hardvert cseréltél. Elképzelhető, hogy zárlatos . Ha szoktál a géppel barkácsolni, akkor a gépházon kívül érdemes lenne összerakni; mondjuk kartonlapon vagy az alaplap dobozán. Milyen idős maga a gép?
2018. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!